Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava

Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava
Doprava: individuálna
Počet dní: ľubovoľný
Strava: bez stravy
Cenová kalkulácia zájazdu

Apartmánové ubytovanie Slnečnica sa nachádza v krásnej rekreačnej oblasti Zemplínskej Šíravy, pri obci Kaluža a v tesnej blízkosti novootvoreného Thermalparku Šírava. Samotná vodná nádrž, pláže a stánky s atrakciami a občerstvením sú od Vily Slnečnica vzdialené 5 minút vychádzkovej chôdze. Centrum Zemplína, mesto Michalovce, sa nachádza cca 12 km od Zemplínskej Šíravy.

 

Ubytovanie: vila Slnečnica s celkovou kapacitou 18 lôžok ponúka apartmánové ubytovanie so samostatnými vchodmi. Každý apartmán má kompletne zariadenú kuchyňu, obývaciu izbu s HD-TV, Wifi, kúpeľňu a toaletu. 

6 - 8 lôžkový apartmán s vírivkou a saunou (6+2) -  3 spálne s 2 lôžkami + rozkladací gauč pre 2 osoby v obývacej miestnosti, garáž.

4 - 6 lôžkový apartmán (4+2) -  2 spálne s 2 lôžkami + rozkladací gauč pre 2 osoby v obývacej miestnosti, nachádza sa na prízemí.

2 - 4 lôžkový apartmán (2+2) -  1 spálňa s manželskou posteľou + rozkladací gauč pre 2 osoby v obývacej miestnosti.

Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie zdarma.

Stravovanie: bez stravy, k dispozícii sú kompletne zariadené kuchyne v apartmánoch, prípadne možnosť stravovania v blízkom okolí Zemplínskej šíravy (reštaurácie, bufety).

Vybavenie vily: ubytovaní hostia majú možnosť užívať si posedenie na terase a kúpanie v súkromnom bazéne,  milovníci grilovania si svoje špeciality môžu pripraviť v murovanom kozube s grilom, ktorý je zastrešený a so samostatným sedením. K dispozícií je taktiež možnosť zapožičať si horské bicykle zdarma (2x dámsky a 2x pánsky).

 

Možnosť výletov a športového vyžiatia v okolí:

- Morské oko

- Vinné jazero 

Sninský kameň s nádherným výhľadom na okolie

- plavba vyhliadkovou loďou po Zemplínskej Šírave

- agroturistika - jazda na koni v blízkej dedinke Vinné alebo na stredisku Hôrka

- Thermalpark Šírava (vodný svet, ktorý pozostáva z piatich hlavných bazénov: vlnový a plavecký bazén, geotermálny bazén s liečivou vodou, relaxačný bazén a masážny bazén a pre deti do 5 rokov i detský bazén. Vlnový bazén je charakteristický simuláciou morského vlnenia, relaxačný bazén ponúka množstvo rôznych masážnych trysiek (lýtkových, chrbtových a pod.) Masážny bazén zároveň návštevníkom poskytuje aj hydromasáž celého tela na vodných masážnych ležadlách. Okrem bazénov sa návštevníci Thermalparku Šírava môžu tešiť aj na ďalšie atrakcie, ktorými sú: dlhá šmýkačka, krátka šmýkačka, divoká rieka, hojdací záliv, detské ihrisko a pod. 

Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava
Slnečná terasa
Krb s posedením
6 - 8 lôžkový apartmán
6 - 8 lôžkový apartmán
6 - 8 lôžkový apartmán
6 - 8 lôžkový apartmán
2 - 4 lôžkový apartmán
2 - 4 lôžkový apartmán
4 - 6 lôžkový apartmán na prízemí
4 - 6 lôžkový apartmán na prízemí
Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava
Termíny/Cenník:
ApartmánPočet lôžok + prístelkaCena za apartmán/noc
6 - 8 lôžok6 + 2100 €
4 - 6 lôžok4 + 2 70 €
2 - 4 lôžka2 + 270 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa:  Ubytovanie podľa typu apartmánu na 1 noc, posteľnú bielizeň, spotrebu energií, využívanie bazéna a lehátok pri bazéne, využívanie grilu s posedením, detskú postieľku, zapožičanie bicyklov.

Cena nezahŕňa: Stravovanie, doprava.

Povinný poplatok: miestná daň = 0,70 €/ osoba/ deň

Vratná kaucia: 50 €/apartmán (kaucia bude po odovzdaní apartmánu v neporušenom stave vrátená)