Južné Taliansko s kúpaním v mori

Južné Taliansko s kúpaním v mori
Doprava: letecká
Odchod: Viedeň, Budapešť
Počet dní: 5
Strava: polpenzia
Cenová kalkulácia zájazdu

5 - dňový letecký poznávací zájazd, batožina v cene - odlet z Viedne/Budapešti, transfer z Bratislavy na letisko do Viedne/Budapešti a späť v cene, polpenzia


Neapol - ostrov Ischia - Pompeje/Vezuv - ostrov Capri


Program zájazdu:

1.deň: transfer z Bratislavy v skorých ranných resp. dopoludňajších hodinách na letisko do Viedne/Budapešti, prílet do Neapolu, spoločný transfer z letiska do hotela, ubytovanie v oblasti Neapola/Sorrenta v blízkosti mora, individuálne voľno, večera.
2.deň: raňajky, fakultatívne výlet na termálny ostrov Ischia (odchod do prístavu Neapol, presun trajektom na ostrov Ischia, okruh ostrovom klimatizovaným autobusom, popoludní možnosť kúpania v mori alebo v termálnych bazénoch, v podvečerných hodinách presun trajektom na pevninu, návrat na ubytovanie) resp. individuálne voľno, večera.
3.deň: raňajky, fakultatívne výlet Pompeje/ Vezuv (odchod autobusom na sopku Vezuv, výstup pešo ku kráteru, presun do Pompejí – prehliadka bývalého antického mesta, návrat na ubytovanie) resp. individuálne voľno, večera.
4.deň: raňajky, fakultatívne výlet na ostrov Capri (odchod autobusom do prístavu Neapol resp. Sorrento, presun loďou na Capri – prehliadka ostrova, fakultatívne možnosť okružnej plavby loďou okolo ostrova, návrat na ubytovanie) resp. individuálne voľno, večera.
5.deň: raňajky, dopoludnia transfer na letisko, odlet z Neapolu, prílet do Viedne/ Budapešti, transfer do Bratislavy.


FIRST MINUTE ZĽAVA - 7% (bude odrátaná z uvedenej ceny zájazdu) - PLATÍ DO 31.1.2017 2% NAVIAC pri úhrade 100% sumy za zájazd
FIRST MINUTE ZĽAVA - 5% (bude odrátaná z uvedenej ceny zájazdu) - PLATÍ DO 31.3.2017 + 2% NAVIAC pri úhrade 100% sumy za zájazd 

ZĽAVA - SENIOR 55+  3% (bude odrátaná z uvedenej ceny zájazdu) 

Zľavy First minute a Senior 55+ sa dajú kumulovať. First minute zľava platí len na základne lôžko dospelej osoby z tabuľkových cien, neposkytuje sa na povinné príplatky ani na ceny prístelky. Zľava Senior 55+ sa môžu posktyovať i z ceny prísteliek.


Termíny/Cenník:
Termín DopravaStravaCena
13.06. - 17.06.2017letecká z Viedne/Budapeštipolpenzia479 € + povinné príplatky
12.09. - 16.09.2017letecká z Viedne/Budapeštipolpenzia479 € + povinné príplatky
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňatransfer z Bratislavy na letisko do Viedne/Budapešti a späť • obojsmerná letenka Viedeň/Budapešť – Neapol – Viedeň/Budapešť (pravidelné linky EasyJet/Wizz Air) • 2 ks batožiny v cene letenky (1 ks na palubu, 1 ks do batožinového priestoru) • transfer z letiska do hotela a späť • 4 x ubytovanie v hoteli s polpenziou • sprievodca

Cena nezahŕňa: 

Možné príplatky: cestovné poistenie +10,- €/osoba/zájazd • jednolôžková izba + 84,- €/pobyt.  
Povinné príplatky: letiskový, bezpečnostný, manipulačný a palivový príplatok +159,- € • pobytová taxa cca 1,50 €/osoba/noc – platba na mieste.  
Možné vstupy (na mieste): fakultatívne výlety Ischia (trajekty, autobusy, miestni sprievodcovia), Pompeje/Vezuv (miestny sprievodca), Capri (trajekty, autobusy, miestni sprievodcovia) • okružná plavba loďou okolo ostrova Capri • vstup do Pompejí a na Vezuv (pri absolvovaní celého programu cca 150,- €).
 
Ceny vstupov sú orientačné, počas roka sa môžu meniť.