TOKAJ a EGER - viac než len víno

TOKAJ a EGER - viac než len víno
Doprava: autobusová
Odchod: Bratislava, Žilina, Banská Bystrica
Počet dní: 3
Strava: raňajky
Cenová kalkulácia zájazdu

3 - dňový autobusový poznávací zájazd, ochutnávka vína a tradičný obed v cene, rôzne nástupné miesta, raňajky


Program zájazdu:

1. deň: odchod zo Slovenska v ranných hodinách, v dopoludňajších hodinách príchod do Budapešti, prehliadka centra mesta s najvýznamnejšími historickými pamiatkami (Námestie hrdinov, Andrássy utca, Budínsky hrad, Matiášov kostol, Rybárska bašta). V podvečerných hodinách presun do okolia Miškolca, ubytovanie.
2. deň: raňajky, prehliadka župného mesta Miškolc, tretieho najväčšieho mesta Maďarska. Popoludní návšteva jaskynných termálnych kúpeľov Miškolc-Tapolca (možnosť kúpania) a následne prehliadka vinárskej dedinky s návštevou vínnej pivnice s výkladom a ochutnávkou vín. Možnosť doplatenia večere. Návrat na ubytovanie, nocľah.
3. deň: raňajky, presun do Egeru, kúpeľného a vinárskeho mestečka, ktoré patrí medzi najnavštevovanejšie mestá Maďarska. Pešia prehliadka mesta – námestie Dobó Tér, bazilika, Egerský hrad s výhľadmi na staré mesto a okolie viníc. Tradičný maďarský obed v „Údolí krásnych žien“ (Széspasszony Völgy) – centrum vinárstva v celom Egeri s ponukou výborných vín miestnych vinárov. Vo večerných hodinách príchod na Slovensko.


FIRST MINUTE ZĽAVA - 7% (bude odrátaná z uvedenej ceny zájazdu) - PLATÍ DO 31.1.2017 2% NAVIAC pri úhrade 100% sumy za zájazd
FIRST MINUTE ZĽAVA - 5% (bude odrátaná z uvedenej ceny zájazdu) - PLATÍ DO 31.3.2017 + 2% NAVIAC pri úhrade 100% sumy za zájazd 

ZĽAVA - SENIOR 55+  3% (bude odrátaná z uvedenej ceny zájazdu) 

Zľavy First minute a Senior 55+ sa dajú kumulovať. First minute zľava platí len na základne lôžko dospelej osoby z tabuľkových cien, neposkytuje sa na povinné príplatky ani na ceny prístelky. Zľava Senior 55+ sa môžu posktyovať i z ceny prísteliek.


Termíny/Cenník:
Termín DopravaStravaCena
29.04. - 01.05.2017autobusováraňajky179 €
26.08. - 28.08.2017autobusováraňajky179 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa:  doprava klimatizovaným autobusom • 2 x ubytovanie s raňajkami • ochutnávka vína • tradičný maďarský obed • sprievodca CK 

Cena nezahŕňa: 

Možné príplatky:  cestovné poistenie + 6,- €/osoba/zájazd • nástupné miesto na autobus: LM, RK, MT, BB, ZV, ZH +14,- €, ZA, PB, IL, DCA +9,50 €, TN, BN, PD, NM, PN, TT, NR +6,- €, BA bez príplatku • miestenka +7,- € • jednolôžková izba 50,- €/pobyt • večera +19,-€/osoba.  

Povinné príplatky: pobytová taxa cca 2,- €/osoba/noc – platba na mieste.  

Možné vstupy (na mieste): Budapešť: Národné múzeum 2000,- HUF, Rybárska bašta 800,- HUF, Miškolc: Miškolc-Tapolca 2050,- HUF, Eger: bazilika 300,- HUF, minaret 300,- HUF, Egerský hrad 1600,- HUF + slovenský audiosprievodca 400,- HUF.
 
Ceny vstupov sú orientačné, počas roka sa môžu meniť.