Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava - len v našej ponuke!, viac info ››
Navštívte s nami tie najznámejšie pútnické miesta celého sveta !, viac info ››
Široká ponuka poznávacích zájazdov !, viac info ››
Cestujte s CK MANDORA i za EXOTIKOU !, viac info ››

Mexiko

Mexiko, dlhý tvar: Spojené štáty mexické – je latinskoamerický štát v južnej časti Severnej Ameriky medzi Karibským morom, Mexickým zálivom a Tichým oceánom. Na severe hraničí so Spojenými štátmi americkými, na juhu s Guatemalou a Belize. Na západe je Mexiko obklopené vodami Tichého oceánu, na východe ho obmýva Karibské more a Mexický záliv. Pobrežie má dĺžku 9 330 kilometrov. Okrem kontinentálnej časti patrí Mexiku tiež 277 ostrovov v Tichom oceáne a 174 ostrovov v Karibskom mori a Mexickom zálive. Hlavným mestom je Ciudad de México (Mexico City). Mexiko je federálnou republikou a má takmer 110 miliónov obyvateľov. Úradným jazykom je španielčina.
 • Dovolenka v hoteli Oasis Fortuna Beach predstavuje dovolenku strávenú v jednom z hotelov hotelového reťazca Oasis, ktoré sú v ponuke našej cestovnej kancelárie.
  Cena: od 1249 €
 • Príjemný hotelový komplex sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, na začiatku hotelovej zóny Cancún, v dosahu reštaurácií, barov a obchodov.
  Cena: od 1289 €
 • Hotel sa nachádza pri jednej z najkrajších pláží Cancúnuvzdialený od letiska 17 km, od centra 8 km a nákupných možností 600 m. Je vhodný na strávenie rodinnej dovolenky.
  Cena: od 1289 €
 • Hotelový rezort Oasis Cancún s vysokým štandardom kvality služieb sa nachádza v centre hotelovej zóny, priamo pri piesočnatej pláži s bielym pieskom.
  Cena: od 1379 €
 • Luxusný hotel so službami all inclusive je od letiska vzdialený 10 km, od centra 17 km a nákupných možností 3 km. Je zameraný predovšetkým na relax a odpočinok.
  Cena: od 1419 €