Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava - len v našej ponuke!, viac info ››
Navštívte s nami tie najznámejšie pútnické miesta celého sveta !, viac info ››
Široká ponuka poznávacích zájazdov !, viac info ››
Cestujte s CK MANDORA i za EXOTIKOU !, viac info ››

Čierna Hora

Čierna Hora leží v západnej časti Balkánskeho polostrova na pobreží Jadranského mora. Ponúka mnohopočetné pláže, mnohé z nich často doslova vysekané do skál. Je plná nádherných miest, ktoré stoja za poznanie. Patrí k nim záliv boka Kotorská, historické mesto Budva, nádherné Bečiči, Petrovač a taktiež romantické prázdninové letovisko Sveti Stefan. Čierna Hora je krajina s vysokými pohoriami a hlbokými roklinami zarastená hustými lesmi. Národný park Durmitor, ktorý je zapísaný aj v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, poskytuje možnosť absolvovať kaňoning či rafting. Pre fanúšikov horskej turistiky je nezabudnuteľným zážitkom návšteva najhlbšieho (1300 m) európskeho kaňonu Tara.
 • Luxusný hotel priamo v centre Bečići, spojený cca 1,5 km dlhou pobrežnou promenádou s mestečkom Budva.
  Cena: od 77 €
 • Štvorposchodová vila s príjemnou domácou atmosférou sa nachádza v bočnej uličke, vzdialená cca 350 m od štrkovo-piesočnatej pláže.
  Cena: od 161 €
 • Hotel sa nachádza v jednom z dvoch centier letoviska Bečiči, ktoré sa nazýva Rafailoviči.
  Cena: od 190 €
 • Čiastočne renovovaný hotel je situovaný na pobrežnej promenáde, v Tivatskom zálive Boky Kotorskej, priamo na pláži v centre mesta, v blízkosti jachtového prístavu „Kalimanj“.
  Cena: od 198 €
 • Hotel obklopený mediteránskou zeleňou v centre mestečka Petrovac na Moru. Hotel v roku 2014 prešiel rekonštrukciou.
  Cena: od 217 €
 • Moderný hotel, umiestnený nad magistrálou, umožňuje krásny výhľad na bečičskú pláž. Od centra Bečići je vzdialený cca 500 m.
  Cena: od 218 €
 • Obľúbený, rušný komplex hotelového a apartmánového typu ubytovania je postavený v štýle španielskeho mestečka s množstvom uličiek, námestí a mediteranskej zelene
  Cena: od 246 €
 • Hotel Park sa nachádza na úplnom začiatku známej budvanskej pláže, uprostred príjemného parku so subtropickou vegetáciou.
  Cena: od 275 €