Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava - len v našej ponuke!, viac info ››
Navštívte s nami tie najznámejšie pútnické miesta celého sveta !, viac info ››
Široká ponuka poznávacích zájazdov !, viac info ››
Cestujte s CK MANDORA i za EXOTIKOU !, viac info ››

Egypt

Egypt je krajina severnej Afriky ležiaca pri Stredozemnom a Červenom mori. Z hľadiska cestovného ruchu medzi obľúbené letoviská patria Hurghada, Sharm El Sheikh, Taba alebo Makadi Bay, ktoré lákajú turistov predovšetkým bielymi piesočnatými plážami, bohatým podmorským svetom ale aj pamiatkami svetového významu. Z nich najvýznamnejšie sú pyramídy v Gíze, Údolie kráľov, chrámy v Karnaku, Luxore, Abú Simbel ktoré si pri návšteve tejto krajiny rozhodne musíte pozrieť.
 • Hotel skladajúci sa z hlavnej budovy a bungalovov, leží v záhrade v centre Hurghady - Sakkala, 8 km od letiska.
  Cena: od 499 €
 • Hotel skladajúci sa z dvoch jednoposchodových blokov je umiestnený priamo na piesočnatej pláži. Hotel je vhodný pre menej náročných klientov, ktorí uprednostňujú rušnú dovolenku v centre mesta a vyhľadávajú nočný život.
  Cena: od 500 €
 • Rodinný hotelový komplex ležiaci v krásnej záhrade priamo na piesočnatej pláži vyhľadávajú ľudia, ktorí chcú využiť výbornú polohu hotela k návšteve centra strediska, kde sa nachádza množstvo obchodov, kaviarničiek a reštaurácií.
  Cena: od 510 €
 • Tento rozľahlý hotelový komplex sa skladá z hlavnej budovy a bungalovov.  Leží priamo na dlhej piesočnatej pláži, neďaleko centra Hurghady. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi a klientov, ktorí vyhľadávajú zábavu,...
  Cena: od 520 €
 • Hotelový komplex sa nachádza medzi novším centrom Hurghady Sakallou a časťou Dahar vedľa hotela Bel Air Azur Resort. Hotel je od letiska v Hurghade vzdialený približne 8 km a od nákupných možností pár minút taxíkom.
  Cena: od 529 €
 • Príjemný päť-poschodový hotel v severnej časti Hurghady je situovaný priamo na piesočnatej pláži so vstupom do mora cez koralové podložie (odporúčame obuv do vody).
  Cena: od 539 €
 • Rozľahlý hotelový komplex, tvorený hlavnou budovou a komfortnými vilkami, sa nachádza v južnej časti Hurghady priamo na dlhej piesočnatej pláži. Hotel je vhodný pre klientov, ktorí uprednostňujú služby na vysokej úrovni a...
  Cena: od 549 €
 • Veľmi pekný a obľúbený hotel s výbornou atmosférou je situovaný v severnej časti Hurghady.
  Cena: od 549 €
 • Tento 5-poschodový hotelový rezort, skladajúci sa z dvoch krídel- morského a športového, ktoré sú navzájom prepojené, bol postavený pre splnenie všetkých prianí svojich klientov.
  Cena: od 550 €
 • Obľúbený, rozľahlý, mestský hotelový komplex, nachádzajúci sa priamo pri piesočnatej pláži, skladá sa z jednopodlažných a dvojpodlažných blokov.
  Cena: od 563 €