Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava - len v našej ponuke!, viac info ››
Navštívte s nami tie najznámejšie pútnické miesta celého sveta !, viac info ››
Široká ponuka poznávacích zájazdov !, viac info ››
Cestujte s CK MANDORA i za EXOTIKOU !, viac info ››

Kréta

Kréta - krajina obmývaná krištáľovými vodami dvoch morí – Krétskym na severe a Líbyjským na juhu. Kréta je najväčším ostrovom Grécka, ale je zároveň i najfascinujúcejším, najrôznorodejším a najjužnejším kútom Európy. Ostrov víta svojich návštevníkov vôňou olív, viníc,tymianu či divokých kvetov.

Sever Kréty je pretkaný modernými hotelovými komplexmi, vodnými parkmi, rušnými letoviskami s typickou prázdninovou atmosférou. Úplne odlišná tvár ostrova sa pred vami objaví, keď sa zatúlate na juh preslávenej Kréty. Nájdete tu miesta, ktoré dodnes nespoznali hlučné masy turistov, kde na každom kroku cítiť pokoj, romantiku a skutočné Grécko.

Takmer celý obvod ostrova pokrývajú rozmanité druhy pláží. Južná časť je veternejšia s kamienkovými a štrkovými plážami a severná časť sa vyznačuje skôr bezvetrím a množstvom piesočnatých a kamienkových pláží.
 • Ide o rodinný hotel usadený v malej oáze plnej paliem, oleandrov a kvetov. Krátka palmová alej vás asi po 40 m zavedie priamo na výbornú kamienkovú pláž.
 • Hotel sa nachádza v pokojnejšej časti letoviska Panormo (cca 15 min. pešej chôdze od centra s obchodíkmi a tavernami) • priamo pri mori s menšími romantickými prírodnými kamienkovými plážami
  Cena: od 528 €
 • Rodinný hotel Aggelo sa nachádza v letovisku Stalis, prakticky priamo pri pláži, v nádhernej kvetinovej záhrade s palmami. V roku 2011 prešiel rozsiahlou kompletnou rekonštrukciou.
  Cena: od 528 €
 • Príjemný rodinný hotel priamo pri pieskovo - kamienkovej pláži, ktorý prešiel niekoľkokrát rekonštrukciou, leží na okraji malej dediny Ferma, medzi Makris Yialos a Kutsunari. Od mesta Ierapetra je vzdialený asi 17 km.
  Cena: od 581 €
 • Príjemný hotel vyššej kategórie,100m od piesočnatej pláže, hotel predstavuje vhodnú voľbu pre klientov, ktorí vyžadujú spoľahlivé služby, ale nepotrpia si na okázalý luxus. 
  Cena: od 589 €
 • Hotel v tradičnom gréckom štýle dávame do pozornosti klientom, ktorí chcú stráviť dovolenku bezpodmienečne na pláži, v príjemnom prostredí, a zároveň sa nechcú vzdať ani pulzujúceho života.
  Cena: od 594 €
 • Veľmi obľúbený hotel priamo pri piesočnatej pláži, s príjemnou atmosférou a ideálnou polohou je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií.
  Cena: od 594 €
 • Hotel Arion Palace, ktorý z minulého roka môžete poznať pod názvom Solimar Azure leží na juhovýchodnom pobreží Kréty. Od dlhej kamienkovo-piesočnatej pláže je vzdialený približne 600 m. 
  Cena: od 600 €
 • Obľúbený rodinný hotel, ktorý bol v roku 2015 kompletne zrekonštruovaný, sa nachádza priamo pri nádhernej pieskovej pláži.
  Cena: od 604 €
 • Komfortný hotel s rodinnou atmosférou situovaný priamo pri krásnej širokej pieskovej pláži v pokojnej časti letoviska Anissaras, ktoré je vzdialené 5 km od mesta Hersonissos a 20 km od medzinárodného letiska v Heraklione.
  Cena: od 637 €