Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava - len v našej ponuke!, viac info ››
Navštívte s nami tie najznámejšie pútnické miesta celého sveta !, viac info ››
Široká ponuka poznávacích zájazdov !, viac info ››
Cestujte s CK MANDORA i za EXOTIKOU !, viac info ››

Taliansko

Taliansko, krajina rozmanitých vôní a krás sa rozprestiera na Apeninskom polostrove. Patrí medzi krajiny s najstaršou turistickou tradíciou. K Taliansku patria i veľké ostrovy - Sicília a Sardínia, ako aj zopár menších ostrovov medzi ktoré sa radia Elba, Ischia, Capri, Lipari a iné. V posledných rokoch sa Taliansko stáva čoraz obľúbenejším cieľom turistov. Na severe môžu turisti obdivovať krásy Dolomitov, na juhu krajiny sopky Vezuv, Etnu, Stromboli a Vulcano. Dovolenkári z celého sveta môžu obdivovať mestá ktoré sú múzeami sami o sebe - Benátky, Florencia, Rím, centrum rímskokatolíckej cirkvi Vatikán, Pisa, Neapol, San Marino, Verona a iné, ktoré s množstvom významných pamiatok nadchnú aj najnáročnejších milovníkov umenia, histórie a architektúry.
 • Hotel je umiestnený v kľudnej časti Paesta len 100m od pláže. Patrí do zóny Laura vyhľadávanej pre typické reštaurácie, pizzerie, obchodíky. 
  Cena: od 25 €
 • Hotel je umiestnený v kľudnej časti Paesta, obklopený krásnymi palmami. Patrí do miestnej zóny Laura, vyhľadávanej pre typické reštaurácie, pizzerie a obchodíky. 
  Cena: od 28 €
 • Príjemne pôsobiaci moderný hotel situovaný v centre Paesta v časti Laura, kde je sústredená prevažná časť hotelov, rezidencií, obchodov, barov a pizzerií.
  Cena: od 28 €
 • Hotel je umiestnený v kľudnej časti Paesta a je obostretý stredomorskou vegetáciou. Nachádza sa neďaleko zóny Laura vyhľadávané pre svoje typické reštaurácie, pizzerie, obchodíky. Hotel sa nachádza neďaleko piesočnatej pláže.
  Cena: od 37 €
 • Hotel Il Gabbiano nachádzajúci sa priamo na pláži v centre mestečka Palinura.
  Cena: od 39 €
 • Rezidencia sa nachádza priamo na palmovej promenáde v centrálnej časti Porto d´Ascoli. 
  Cena: od 41 €
 • Hotel Bolivar je obklopený radom typických talianskych obchodíkov, pizzerií, kaviarní, cukrární, pretože sa nachádza v samom centre mestečka Marina di Camerota.
  Cena: od 42 €
 • Hotel sa nachádza v príjemnej a pokojnej časti Paesta.
  Cena: od 43 €
 • Hotel Sonia je obľúbený predovšetkým kvôli svojej polohe. Nachádza sa v centre mestečka S. Maria di Castellabate a zároveň priamo na jednej z najkrajších miestnych pláží.
  Cena: od 43 €
 • Villaggio Eden je situovaný 9 km od mestečka Tropea, pri najkrajšej pláži Baia di Grotticelle. 
  Cena: od 46 €