APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly

APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
Doprava: individuálna
Počet dní: ľubovoľný
Strava: bez stravy, raňajky
Cenová kalkulácia zájazdu

Rodinná lyžovačka - novovybudovaný apartmánový dom s bezplatným parkoviskom sa nachádza cca 200 m spodnej stanice lanovky na Novú Hoľu.


Novovybudovaný apartmánový dom sa nachádza v spodnej časti Donoval, pri osade Mistríky. Pred hotelom začína tzv. prepojovací vlek, ktorý vyvezie lyžiarov na zjazdovku Záhradište. Lyžiari môžu tiež využiť lanovku na Novú Hoľu, ktorej spodná stanica sa nachádza 200 metrov od apartmánového domu.

Ubytovanie: Komfortne zariadené štúdia a apartmány poskytujú vlastné sociálne zariadenie, SAT TV, kuchynský kút (dres, 2 platnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra), jedálenský kútik a šatník.
Štúdio –vhodné pre 2-3 členné rodiny a pozostáva z jednej miestnosti, kde sa nachádza manželská posteľ a prístelka, väčší balkón.
Apartmány typ A – vhodné pre 5 osôb, pozostávajú zo spálne (manželská posteľ a 1 prístelka) a samostatnej obývacej izby s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby.
Apartmány typ B - vhodné pre 4-6 osôb, pozostávajú zo spálne (manželská posteľ a 2 prístelky) a obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby.

Stravovanie: Bez stravy, možnosť doobjednať raňajky.

Vybavenie: Apartmánový dom klientom ponúka recepciu, lobby bar, WiFi pripojenie v priestoroch recepcie, bare a v raňajkovej miestnosti za poplatok. Priamo pri objekte sa nachádza bezplatné, nestrážené parkovisko. V bezprostrednej blízkosti apartmánov sú situované lyžiarske školy a požičovne lyží.

 

Lyžiarske stredisko Donovaly patrí medzi najväčšie a najkvalitnejšie lyžiarske strediská na Slovensku. Stredisko je situované na strednom Slovensku, na rozhraní Nízkych Tatier a pohoria Malá Fatra. Horské svahy na vrchu Zvolen lákajú náročných lyžiarov a na rodinnú lyžovačku je ideálna časť Záhradište. Pre začiatočníkov sú v stredisku vybudované lyžiarske školy a nachádza sa tu aj najväčší detský FUN PARK v strednej Európe s deviatimi posuvnými pásmi. Stredisko disponuje dvoma sedačkovými lanovkami. Jedna z nich je kombinovaná s kabínou a vedie z údolnej stanice na Novú hoľu do nadmorskej výšky 1361 metrov. V stredisku je spolu 14 vlekov. Lyžiari si vychutnajú 11 kilometrov zjazdoviek, z toho viac ako 7 km je zasnežovaných umelým snehom. Bežkári majú k dispozícii 25 km bežkárskych tratí. O zábavu počas lyžovačky sa môžu postarať školy snowboardingu, bungee trampolína, snowparagliding, ski rafting alebo každoročné psie záprahy. O nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu sa postará rozprávkový svet Habakuky alebo moderná sánkovačka pre celú rodinu snowtubing. Nízke Tatry poskytujú množstvo možností na výlety a výbornú lyžovačku. 

Miestne vzdialenosti
Donovaly - Banská Bystrica: 25 km
Donovaly - Ružomberok: 28 km
Donovaly - Vlkolínec: 23 km
Donovaly - Bešeňová: 41 km 

Typy Skipasov: Park Snow Donovaly: platí pre ski areál Park Snow Donovaly, platnosť max. 1 deň; Park Snow Donovaly a Ružomberok – Malinô Brdo: platí pre ski areály Park Snow Donovaly a Ružomberok- Malinô Brdo, platnosť od 2 dní.

APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
APARTMÁNY KAMZÍK / Donovaly
Termíny/Cenník:
stravaDO 23.12.201323.12.2013 - 4.1.20144.1. - 31.3.2014
cena na noccena na noccena na noc
Štúdio - cena pre 2 os.bez stravy 40 € 69 € 55 €
Apartmán A -cena pre 3 os.bez stravy 64 € 89 € 79 €
Apartmán B - cena pre 4 os.bez stravy 74 € 119 € 99 €
Osoba na prístelkebez stravy 12 € 12 € 12 €
1 dieťa do 12 r.bez stravy zdarma zdarma zdarma
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: Ubytovanie na 1 noc / štúdio alebo apartmán.

Cena nezahŕňa: Kompletné poistenie 2,50 EUR / osoba a deň, pobytovú taxu 0,50 EUR osoba / noc. K cene sa pripočíta jednorazový povinný príplatok za záverečnú upratovanie: Štúdio 18 EUR (pobyt); Apartmán Typ A 21 EUR (pobyt); Apartmán typ B 25 EUR (pobyt).