APARTMÁNY TATRAN / Donovaly

APARTMÁNY TATRAN / Donovaly
Doprava: individuálna
Počet dní: ľubovoľný
Strava: bez stravy
Cenová kalkulácia zájazdu

Apartmánový dom TATRAN sa nachádza 190 m od nástupnej stanice 6-sedačkovej lanovky na Novú Hoľu a poskytuje ubytovanie pre klientov, ktorí uprednostňujú súkromie apartmánového bytu s možnosťou využitia vlastnej kuchyne.

 

Ubytovanie: Príjemne zariadené štúdia a apartmány poskytujú vlastné sociálne zariadenie, SAT TV, kuchynský kút (dres, 2 platnička, varná kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra), jedálenský kútik. Štúdio je vhodné pre 2-4 členné rodiny a pozostáva z jednej miestnosti, kde sa nachádza manželská posteľ a 2 samostatné prístelky. Apartmány sú vhodné pre 4-6 osôb, pozostávajú zo spálne (manželská posteľ a 2 prístelky) a obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby.

Stravovanie: Bez stravy.

Vybavenie: Apartmánový dom klientom ponúka recepciu, reštauráciu, spoločenskú miestnosť, WiFi pripojenie v priestoroch recepcie za poplatok. Priamo pri objekte sa nachádza bezplatné, nestrážené parkovisko.
V bezprostrednej blízkosti objektu sa nachádza viacero reštaurácii, barov a atrakcií.

 

Lyžiarske stredisko Donovaly patrí medzi najväčšie a najkvalitnejšie lyžiarske strediská na Slovensku. Stredisko je situované na strednom Slovensku, na rozhraní Nízkych Tatier a pohoria Malá Fatra. Horské svahy na vrchu Zvolen lákajú náročných lyžiarov a na rodinnú lyžovačku je ideálna časť Záhradište. Pre začiatočníkov sú v stredisku vybudované lyžiarske školy a nachádza sa tu aj najväčší detský FUN PARK v strednej Európe s deviatimi posuvnými pásmi. Stredisko disponuje dvoma sedačkovými lanovkami. Jedna z nich je kombinovaná s kabínou a vedie z údolnej stanice na Novú hoľu do nadmorskej výšky 1361 metrov. V stredisku je spolu 14 vlekov. Lyžiari si vychutnajú 11 kilometrov zjazdoviek, z toho viac ako 7 km je zasnežovaných umelým snehom. Bežkári majú k dispozícii 25 km bežkárskych tratí. O zábavu počas lyžovačky sa môžu postarať školy snowboardingu, bungee trampolína, snowparagliding, ski rafting alebo každoročné psie záprahy. O nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu sa postará rozprávkový svet Habakuky alebo moderná sánkovačka pre celú rodinu snowtubing. Nízke Tatry poskytujú množstvo možností na výlety a výbornú lyžovačku. 

Miestne vzdialenosti
Donovaly - Banská Bystrica: 25 km
Donovaly - Ružomberok: 28 km
Donovaly - Vlkolínec: 23 km
Donovaly - Bešeňová: 41 km 

Typy Skipasov: Park Snow Donovaly: platí pre ski areál Park Snow Donovaly, platnosť max. 1 deň; Park Snow Donovaly a Ružomberok – Malinô Brdo: platí pre ski areály Park Snow Donovaly a Ružomberok- Malinô Brdo, platnosť od 2 dní.

APARTMÁNY TATRAN / Donovaly
APARTMÁNY TATRAN / Donovaly
APARTMÁNY TATRAN / Donovaly
APARTMÁNY TATRAN / Donovaly
APARTMÁNY TATRAN / Donovaly
APARTMÁNY TATRAN / Donovaly
APARTMÁNY TATRAN / Donovaly
Termíny/Cenník:
stravaDO 23.12.201323.12.2013 - 4.1.20144.1. - 31.3.2014
cena na noccena na noccena na noc
Štúdio - cena pre 2 os.bez stravy 40 € 59 € 49 €
Apartmán A -cena pre 3 os.bez stravy 58 € 85 € 69 €
Apartmán B - cena pre 4 os.bez stravy 67 € 109 € 84 €
Osoba na prístelkebez stravy 12 € 12 € 12 €
1 dieťa do 12 r.bez stravy zdarma zdarma zdarma
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: Ubytovanie na 1 noc / štúdio alebo apartmán.

Cena nezahŕňa: Kompletné poistenie 2,50 EUR / osoba a deň, pobytovú taxu 0,50 EUR osoba / noc. K cene sa pripočíta jednorazový povinný príplatok za záverečnú upratovanie: Štúdio 18 EUR (pobyt); Apartmán Typ A 21 EUR (pobyt); Apartmán typ B 25 EUR (pobyt).