Cristallo*** / Paestum

Cristallo*** / Paestum
Doprava: individuálna
Počet dní:
Strava: polpenzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Hotel je umiestnený v kľudnej časti Paesta, obklopený krásnymi palmami. Patrí do miestnej zóny Laura, vyhľadávanej pre typické reštaurácie, pizzerie a obchodíky. 

 

Pláž: 300 m, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora. 

Ubytovanie: dvojposchodový rodinný hotel, ktorý disponuje 36 izbami jednoducho a útulne vybavenými. Izby sú dvojlôžkové s manželským lôžkom alebo trojlôžkové s manželským lôžkom a posteľou alebo štvorlôžkové s manželským lôžkom a poschodovou posteľou pre dve osoby. Každá izba je vybavená klimatizáciou, telefónom, WC a malou vaňou so sprchou. Väčšina izieb je s balkónom, niektoré s oknom.

Stravovanie: raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky servírované, kontinentálne. Kontinentálne raňajkami sa rozumie teplý nápoj (káva, čaj), biele pečivo, sladké pečivo alebo sucháre, maslo, džem, salámu. Obed a večere servírované, prvý a druhý chod, prílohy, ovocie. Nápoje nie sú v cene.

Vybavenie: recepcia, reštaurácia, American bar s terasou, TV sála, parkovisko pri hoteli uzavreté, nestrážené, súkromná pláž s plážovým servisom (1slnečník + 2 plážové kreslá na izbu) od 03/06 - 16/09.

Zábava a voľný čas: diskotéky a piano bar, aquapark (8 km, Battipaglia), Pompeje, Vezuv, Capri, Amalfi, Paestum.

Cristallo*** / Paestum
Cristallo*** / Paestum
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, centrálna klimatizácia. 

Deti 0-3 rokov na lôžku s rodičmi zadarmo, platia 4 € na deň za stravu. Deti 3-12 rokov na 3. a 4. lôžku zľava 40 % z ceny a dospelí na 3. a 4. lôžku zľava 10 % z ceny. 2-lôžková izba obsadená jednou osobou - príplatok 15 €/deň. Parkovisko: vo vnútri hotela, nestrážené. Pláž s plážovým servisom za príplatok 10 € - slnečník + 2 plážové kreslá/deň. Zvieratá nie sú povolené.