Delfa*** / Paestum

Delfa*** / Paestum
Doprava: individuálna
Počet dní:
Strava: polpenzia, plná penzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Príjemne pôsobiaci moderný hotel situovaný v centre Paesta v časti Laura, kde je sústredená prevažná časť hotelov, rezidencií, obchodov, barov a pizzerií.

Hotel je ponorený do subtropickej vegetácie, ktorá prispieva k romantickej dovolenke. Vzdialenosť od piesočnatej pláže s veľmi pozvoľným vstupom do mora je cca. 450m. a vzdialenosť od archeologického areálu s krásnymi chrámami z 6.-5.st. pred Kr. je 3,5 km.

 

Pláž: 450 m. 

Ubytovanie: hotel je dvojposchodový a disponuje 30 izbami. Izby sú dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové s poschodovou posteľou. Tri hotelové izby sú depandance, ktoré nie sú v centrálnej budove, ale sú vo vonkajšom areáli hotela (bez balkóna). 

Všetky izby sú vybavené: priamym telefónom, farebnou TV, klimatizáciou za poplatok, vlastným sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou.

Stravovanie: raňajky, obedy, večere. V hotelovej reštaurácii, ktorá má tri jedálenské sály (dva vnútorné, jeden vonkajšia). Raňajky kontinentálne (formou bufetu), za príplatok na mieste je možnosť zosilnené raňajky, obedy a večere servírované-dva chody, prílohy, ovocie, stolová voda, ostatné pitie nie je v cene.

Vybavenie: recepcia, TV sála, reštaurácia, bar, bazén s ležadlami, záhradný pizzerii, súkromnú pláž s plážovým servisom za príplatok (jún, júl, august), možnosť zapožičania bicyklov za príplatok, priestranné parkovisko pred hotelom, nestrážené. Servis česky hovoriaceho delegáta s rozmanitým výberom poznávacích výletov do blízkeho okolia so sprievodcom: Paestum, Pompeje s Vezuvom, Capri, Amalfi, talianskej Versailles a veľmi obľúbená návšteva byvolej farmy s výrobňou pravej mozzarelly.

Delfa*** / Paestum
Delfa*** / Paestum
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s polpenziou alebo plnou penziou. 

Zľava deti od 0-3 rokov na lôžku s rodičmi: zadarmo, platia len 7 €/deň za stravu. 

Dvojlôžková izba obsadená 1 osobou: príplatok 15 €/deň.

Súkromná pláž s plážovým servisom: príplatok 7 €/deň (1 slnečník + 2 plážové kreslá). 

Príplatok za plnú penziu v obodbí A-B-C 12 €/osoba/deň, v období D 18 €/osoba/deň.

Nestrážené parkovisko pred hotelom. 

Domáce zvieratá nie sú povolené.

Zľava za 3. a 4.lôžko 2/12 rokov 20 %.

Zľava za 3. a 4.lôžko dospelí 10%.

Zľava 14=12.