HOTEL HILLS **** / Tatranská Lomnica

HOTEL HILLS **** / Tatranská Lomnica
Doprava: individuálna
Počet dní: ľubovoľný
Strava: raňajky
Cenová kalkulácia zájazdu

Moderný hotel poskytujúci kvalitné služby sa nachádza v podtatranskej obci Stará Lesná, pod úpätím Lomnického Štítu. Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica je vzdialené približne 5 km. Hotel je zaradený do hotelovej spoločnosti Cascada Hotel & Resorts.

 

Ubytovanie: Štýlovo zariadené hotelové dvojlôžkové izby a apartmány vhodné pre 4 osoby poskytujú vlastné sociálne zariadenie so sušičom na vlasy, SAT TV s flat obrazovkou, minibar, trezor, pripojenie na internet za poplatok a telefón. Izby majú krásne výhľady na okolitú prírodu.

Stravovanie: Raňajky formou bufetových stolov.

Vybavenie: V hoteli je k dispozícii recepcia, reštaurácia, reštaurácia á la carte, bar, vinotéka, spoločenské priestory, internetové pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.

Relax: V hoteli sa nachádza kvalitné wellness centrum s bohatými možnosťami oddychu a aktívneho odpočinku: posilňovňa, bazén s masážnymi tryskami, detský bazén, fínska sauna, infra sauna, parná sauna, vírivka, ľadopád, masáže alebo tepidárium s výhľadom na Lomnický Štít.

 

Tatranská Lomnica je jedna z najväčších a najkrajších osád na území Vysokých Tatier. Nachádza sa 6 km východne od Smokovca, pod úpätím Lomnického štítu. Stredisko sa nachádza v krásnej scenérii Vysokých Tatier. Slnečnú lyžovačku si určite užijete v najvyššie položenej a najstrmšej zjazdovke na Lomnickom sedle, ktorej východiskový bod začína v stredisku Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. 11 zjazdoviek rôznej obtiažnosti 1 300 metrové prevýšenie, 6,5 kilometrová carvingová trať so šírkou až 60 metrov poskytuje dokonalé vyžitie aj pre tých najnáročnejších lyžiarov. Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica je vhodné takisto pre začínajúcich lyžiarov, predovšetkým lokality Štart a Buková hora. Pre stredne pokročilých lyžiarov je určený terén Generál a Čučoriedky. Lomnické sedlo svojou atraktivitou priťahuje okrem bežných lyžiarov, freeriderov, milovníkov adrenalínu aj individualistov. S moderným zasnežovacím systémom vám sneh v tomto stredisku rozhodne nebude chýbať. Lanovkou sa môžete vyviezť až na Lomnický štít, jeden z najvyšších štítov v Karpatoch s nadmorskou výškou 2633 m. Prežite pocit jedinečnosti v našich veľhorách. 

Miestne vzdialenosti
Tatranská Lomnica - Kežmarok: 16 km
Tatranská Lomnica - Poprad: 18 km
Tatranská Lomnica - Liptovský Mikuláš: 70 km 

Typy Skipasov: 1 dňový neprenosný skipas: platný pre lyžiarske strediská Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso; 2-6 dňový neprenosný skipas: platný pre strediská Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec.

HOTEL HILLS **** / Tatranská Lomnica
HOTEL HILLS **** / Tatranská Lomnica
HOTEL HILLS **** / Tatranská Lomnica
HOTEL HILLS **** / Tatranská Lomnica
Termíny/Cenník:
strava 20.12.-26.12.2013, 17.4.-21.4.201426.12. 2013-10.1.201410.1.-17.4.2014
cena na noccena na noccena na noc
Dospelá osoba - základné lôžkoraňajky 43,00 € 60,00 € 39,00 €
Dospelá osoba - apartmánraňajky 63,00 € 80,00 € 59,00 €
Dospelá osoba - prístelka v apartmáneraňajky 31,50 € 40,00 € 29,50 €
Dieťa do 6 rokovraňajkyzdarmazdarmazdarma
1. a 2. dieťa 6-18 r. - prístelka v apartmáneraňajky31,50 €40,00 €29,50 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: Ubytovanie na 1 noc s raňajkami.

Cena nezahŕňa: Kompletné poistenie 2,50 EUR/osoba a deň, pobytovú taxu. Počas Vianočných sviatkov je hosťom účtovaná vianočná večera v cene 33 EUR na osobu, počas Silvestra je hosťom účtovaná silvestrovská párty v cene 100 EUR na osobu.