HOTEL PARK *** + / Piešťany

HOTEL PARK *** + / Piešťany
Doprava: individuálna
Počet dní: 3 / 4 / 6
Strava: plná penzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Wellness a liečebný hotel Park s príjemným a elegantným interiérom sa teší atraktívnej polohe v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, vedľa ramena rieky Váh a len necelých 300 m od pešej zóny a 500 m od kúpeľného ostrova. Vďaka svojmu vybaveniu, vlastnému novovybudovanému balneocentru s bazénom, skvelej polohe a rodinnej atmosfére, ktorou je hotel už dlhé roky známy, je ideálny na dlhodobé kúpeľné ako i relaxačné a ozdravné pobyty, najrozličnejšie firemné akcie, školenia a kongresy.

Hotel Park leží v kúpeľnom meste Piešťany, v západnej časti Slovenska, 80 km severovýchodne od Bratislavy. V blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty, golfové ihrisko, kolkáreň, možnosti na cyklistiku a korčuľovanie.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby: reštaurácia Park, kaviareň s letnou terasou, Cafe Panorama s možnosťou slnenia na terase na 6. poschodí,salóniky, kongresová sála, spoločenská miestnosť, lekárska starostlivosť, zdravotnícka časť, wellness centrum, vlastné balneocentrum, whirlpool, saunový komplex (fínska, parná, infra sauna), fitnes, nový krytý bazén s vodnými atrakciami prepojený s exkluzívnou letnou terasou s ležadlami, kozmetický salón, kaderníctvo, zapožičiavanie horských bicyklov a palíc na nordic walking, detský kútik, Wi-Fi pripojenie na internet (zdarma), 2 kabíny s ADSL pripojením na internet za poplatok. Týždenný program: pohybové aktivity (aquaorient dance, belly dance dynamic, aerobik, aqua fitnes, zumba, Pilates), ochutnávky vín, fakultatívne výlety, večery so živou hudbou. Parkovanie na uzatvorenom, kamerou monitorovanom hotelovom parkovisku za poplatok 2 €/noc.
Ubytovanie: 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, vkusne zariadené pohodlným nábytkom, kúpeľňa so sprchový kútom a WC, káblová LCD TV, rádiobudík, telefón, sušič na vlasy, balkón. Apartmány: spálňa, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, kúpeľňa s vaňou, WC, káblová LCD TV, rádiobudík, telefón, sušič na vlasy , chladnička, varná kanvica, čajový a kávový servis, balkón.
Stravovanie: Raňajky bohaté bufetové stoly, obedy, večere výber z menu rozšírené o šalátový bufet. V prípade plnej penzie sa pobyty začínajú večerou a končia obedom.


PONÚKANÉ POBYTY:
1/ Wellness v Piešťanoch 
– polpenzia, wellness program: 1x klasická masáž čiastočná, 1x parafango zábal (bahno + parafín), 1x hydromasážna vaňa, 1x hydrokineziterapia s fyzioterapeutkou, voľný vstup do krytého bazéna s vírivkou a vodnými atrakciami, voľný vstup do fitnes, uvítací nápoj, župan počas pobytu, fit program, večerná zábava pri živej hudbe podľa programu. Pobyt na 5 alebo 7 nocí. Odporúčaný deň nástupu je nedeľa. 

2/Relaxačný víkendový pobyt 
polpenzia, víkendový relaxačný program: 1x čiastočná klasická masáž, 1x oxygenoterapia s vitamínovým nápojom, 1x parafango zábal, voľný vstup fitnes a do krytého bazéna s vírivkou a vodnými atrakciami, uvítací nápoj, župan počas pobytu, ovocný košíček, fit program, večerná zábava pri živej hudbe podľa programu. Pobyt na 2 alebo 3 noci. Nástupný deň štvrtok alebo piatok.
 

3/ Romantický víkendový pobyt
– polpenzia, víkendový relaxačný program pre dvoch: 1x relaxačná limetková masáž pre dámy, 1x relaxačná rozmarínová masáž pre pánov, 1x vírivý kúpeľ v jacuzzi pre dvoch, 1x vstup do saunového komplexu, voľný vstup do fitnes a do krytého bazénu s vírivkou a vodnými atrakciami, župan počas pobytu, romantická výzdoba izby, fľaša sektu De Luxe s jahodami, fit program, večerná zábava pri živej hudbe podľa programu. Pobyt na 2 alebo 3 noci. Nástupný deň štvrtok alebo piatok.
 

4/ Pobyt pre seniorov 
– polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, program pre seniorov: 1x klasická masáž čiastočná, 1x perličkový kúpeľ s prísadou, 1x parafango zábal (bahno + parafín) alebo 1x individuálny liečebný telocvik s fyzioterapeutkou, 2x oxygenoterapia s vitamínovým nápojom, voľný vstup do fitnes a krytého bazéna s vírivkou a vodnými atrakciami, denne šálka kávy a dezert, župan počas pobytu, fit program, večerná zábava pri živej hudbe podľa programu. Pobyt na 5 alebo 7 nocí. Pobyt je určený pre seniorov nad 55 rokov. Odporúčaný deň nástupu je nedeľa.

5/ Rekreačný pobyt
– polpenzia, voľný vstup do fitnes a do krytého bazénu s vírivkou a vodnými atrakciami, uvítací nápoj, župan počas pobytu, fit program, večerná zábava pri živej hudbe podľa programu. Pobyt na 5 alebo 7 nocí. Odporúčaný deň nástupu je nedeľa. 

6/ Relax pre Vás 
5 alebo 7x ubytovanie s polpenziou, orientačné lekárske vyšetrenie, relaxačný program: 1x termálny minerálny kúpeľ - zrkadlisko + suchý zábal, 1x klasická masáž čiastočná, 1x parafango zábal, 1x hydromasážna vaňa, 1x mäkké techniky chrbta, 1x plynové uhličité insufflácie, 2x elektroliečba na uvoľnenie svalstva, voľný vstup do nového krytého bazénu s vírivkou a vodnými atrakciami, voľný vstup do fitness, denne 150 ml čerstvej ovocnej šťavy k raňajkám, župan počas pobytu, trezor, fit program, večerná zábava pri živej hudbe podľa programu.

HOTEL PARK *** + / Piešťany
Termíny/Cenník:
Typ pobytuDopravaPočet nocíStrava Cena na osobu
Liečebný pobyt individuálna5polpenzia42,20 €
Kúpele na skúškuindividuálna7polpenzia56,57 €
Redukčná kúra individuálna5plná penzia50 €
Romantický pobyt individuálna3polpenzia47 €
Liečebný pocit individuálna7polpenzia39,29 €
Ochutnávka wellness individuálna2polpenzia42,50 €
Romantický pobyt individuálna2polpnezia52,50 €
Antistresový pobyt individuálna4polpenzia54,25 €
Špeciálne pre dámyindividuálna4polpenzia56,50 €
Relax a oddych individuálna1polpenzia43 €
Ochutnávka wellness individuálna3polpenzia49,67 €
Antistresový pobyt individuálna3polpenzia59,67 €
Špeciálne pre dámy individuálna5polpenzia52,80 €
Komplexný kúpeľný pobytindividuálna7polpenzia67,43 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: Ubytovanie s polpenziou a príslušné procedúry za osobu/noc. Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma. Dieťa od 6-12 rokov ubytovanie zdarma, doplatok za polpenziu 4 €/deň. Pri všetkých pobytoch voľný vstup do bazéna a fitnes, uvítací nápoj a zapožičanie županu, fit program, večerná zábava pri živej hudbe podľa programu.

Povinné doplatky: Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).