HOTEL PARKHOTEL NA BARAČKE **** / Trenčianske Teplice

HOTEL PARKHOTEL NA BARAČKE **** / Trenčianske Teplice
Doprava: individuálna
Počet dní: 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8
Strava: polpenzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Trenčianske Teplice patria medzi najstaršie a najvyhľadávanejšie kúpele Slovenska. Patria medzi výžnamné centra boja proti reumatickým chorobám. Okrem reumatických chorôb sa tu liečia ochorenia chrbtice, artrózy, progresívna artritída, chronické neuralgieischias, stavy po operáciách a všetky platničkové syndrómy.
 

Popis hotela: Parkhotel na Baračke leží v peknom prostredí kúpeľného parku, pri Labuťom jazierku s možnosťou člnkovania a rybolovu. Do centra kúpeľov s pešou zónou príjemná prechádzka cca 10 min.
Vybavenie zariadenia/ďalšie služby:  reštaurácia, kaviareň, letná terasa, vlastné Balneocentrum, v ktorom sa poskytujú všetky procedúry. K dispozícii wellness centrum - bazén, turecký parný kúpeľ, fínska sauna, fitnes. V bezprostrednej blízkosti antukové tenisové ihriská, minigolf, požičovňa bicyklov, zimná záhrada, detské ihrisko, detský kútik, solárium, vonkajší krb, konferenčná miestnosť, salóny. Wi-Fi pripojenie na internet v priestoroch reštaurácie, kaviarne a lobby zdarma. Parkovanie na stráženom parkovisku zdarma.

Ubytovanie: 1- a 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, priestranný šatník, vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou, minibarom, SAT TV a bezplatnou službou Pay TV, telefónom s priamou voľbou, DSL pripojením k internetu. Apartmány - obývacia časť a spálňa, priestranný šatník, kúpeľňa s vaňou a toaletou, minibar, SAT TV s bezplatnou službou Pay TV, telefón s priamou voľbou, DSL pripojenie k internetu. Rodinná izba - dve 2-lôžkové izby, prepojené uzamykateľnými dverami, kúpeľňa s WC a rohovou vaňou, televízor s káblovou televíziou a bezplatnou službou Pay TV, telefón s priamou voľbou a DSL pripojením k internetu. Všetky izby trezor, sušič na vlasy, rádio.

Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere a la carte alebo formou bufetových stolov.


PONÚKANÉ POBYTY:
1/ Pobyt pre seniorov, Ako za mlada – rozšírená polpenziou (raňajky, večere, olovrant: domáci koláč s kávou), orientačné lekárske vyšetrenie, program pre seniorov: 1x klasická masáž čiastočná, 1x reflexná masáž, 1x perličkový kúpeľ s prísadou, 1x Kneippova vodoliečba – šľapací kúpeľ, 1x rašelinový zábal, voľný vstup do fínskej sauny a parného kúpeľa, voľný vstup do krytého bazéna s protiprúdom, kúpací plášť počas pobytu. Pobyt na minimálne 4 noci. Deň nástupu: nedeľa.
 

2/ Wellness pobyt, Tradične zdravá dovolenka - polpenzia wellness program: 1x klasická celková masáž, 1x masáž lávovými kameňmi, 1x perličkový kúpeľ s prísadou, 1x Kneipova vodoliečba, 1x rašelinový zábal, 1x podvodná masáž, 1x reflexná masáž chodidla, 1x oxygenoterapia, 1x škótske streky, 1x parafínový zábal, voľný vstup do fínskej sauny a parného kúpeľa, voľný vstup do krytého bazéna s protiprúdom, kúpací plášť počas pobytu. Pobyt na minimálne 5 nocí, predĺženie pobytu o 1 noc zahŕňa ubytovanie, polpenziu a 2 procedúry z wellness programu. Deň nástupu: nedeľa. 
Akcia: 7. noc ubytovanie zdarma, doplatok za polpenziu 15 €/osoba/noc.

3/ Víkendový relaxačný pobyt, Víkendové leháro – polpenzia, víkendový relaxačný program: 1x herbal balls – ayurvédska olejovo bylinná masáž pre dámy, 1x klasická masáž čiastočná pre pánov, 1x perličkový kúpeľ s prísadou, 1x parafínový zábal, voľný vstup do fínskej sauny a parného kúpeľa, voľný vstup do krytého bazéna s protiprúdom, kúpací plášť počas pobytu. Pobyt na minimálne 2 noci.
Deň nástupu: piatok.

4/ Pobyt pre rodiny s deťmi, Detské sníčky – rozšírená polpenzia (raňajky, večere, olovrant: piknikový košík s občerstvením), program pre rodičov: 1x klasická masáž čiastočná, 1x podvodná masáž, 1x oxygenoterapia, 1x rašelinový zábal. Program pre deti: 1x vozenie na koníkoch, 1x kŕmenie žriebätiek, 1x kŕmenie rybičiek. Program pre rodinu: 1x člnkovanie na Labuťom jazierku, 1x výlet na horských bicykloch, 1x rodinný turnaj v minigolfe, voľný vstup do fínskej sauny a parného kúpeľa, voľný vstup do krytého bazéna s protiprúdom, kúpací plášť pre rodičov, detský župan pre deti, detský miniklub, detské ihrisko, detský animátor v miniklube denne od 9.00 do 12.00 hod. Pobyt na minimálne 5 nocí.  Deň nástupu: nedeľa. Cena uvedená v cenníku platí pre rodinu 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku od 3 do 12 rokov. Ďalšie deti za príplatok.
Akcia: 7. noc ubytovanie zdarma, doplatok za rozšírenú polpenziu € 16,00 / osoba / noc.

5/ Pobyt pre zaľúbených Rande v kúpeľoch- ubytovanie s polpenziou pre zaľúbených - raňajky servírované do postele, na požiadanie formou bufetu, večere á la carte pri sviečkach uzavretá spoločnosť, privátna obsluha, fľaša sektu a ovocie pri príchode .Program pre zaľúbených: 1x masáž lávovými kameňmi vo dvojici (60 min.), 1x Kleopatrin kráľovský kúpeľ pri sviečkach (30 min.), 1x romantická jazda na koči alebo saniach s konským záprahom (60 min.), počas pobytu je neobmedzený vstup do hotelového bazéna s protiprúdom, fínskej sauny a parného kúpeľa, kúpací plášť počas pobytu, tanečné večery so živou hudbou počas víkendu, Wi-Fi internet v priestoroch lobby, v kaviarni a reštaurácii, parkovanie. Minimálna dĺžka pobytu sú 2 noci, pobyt je možné predĺžiť. Deň nástupu: piatok.

6/ Beauty pobyt Kočky z Baračky - ubytovanie s rozšírenou polpenziou, Beauty program: 1x manuálna lymfodrenáž (45 min.), 1x tradičná thajská masáž (45 min.), 1x herbal balls - ayurvédska olejovo bylinná masáž (20 min.), 1x medová detoxikačná masáž (20 min.), 1x Kleopatrin kráľovský kúpeľ (30 min.), 1x perličkový kúpeľ (20 min.), 1x anticelulitídny zábal z morských rias (20 min.), 
1x parafínový zábal (20 min.), 1x aqua orient dance - brušné tance vo vode (45 min.), 1x cvičenie s fit loptami (45 min.) . Počas pobytu je neobmedzený vstup do hotelového bazéna s protiprúdom, fínskej sauny a parného kúpeľa. Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí, pobyt je možné predĺžiť. Deň nástupu: nedeľa.
Akcie: 7. noc ubytovanie zdarma, doplatok za rozšírenú polpenziu € 17,00 / osoba / noc , kúpací plášť počas pobytu, tanečné večery so živou hudbou počas víkendu, Wi-Fi internet v priestoroch lobby, v kaviarni a reštaurácii, parkovanie.

7/ Pobyt pre manažérov Veľký šéf - ubytovanie, Stravovanie - all inclusive light: raňajky vo forme bufetu, obedy a večere á la carte alebo vo forme bufetu, nápoj k jedlu, olovrant domáci koláč s bylinkovým čajom , konzultácia so špecializovaným psychoterapeutom zameraná na „burn out“ syndróm . Program pre manažerov: 2x termálny minerálny kúpeľ + suchý zábal (30 + 15 min.), 1x masáž lávovými kameňmi (1 h), 1x shiatsu - japonská masáž (45 min.), 1x Dorn metóda Breuss masáž (20 min.), 1x kraniosakrálna osteopatia (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x antistresový zábal z včelieho vosku (20 min.), 1x jógové cvičenia (45 min.), 1x pilates (45 min.), počas pobytu je neobmedzený vstup do hotelového bazéna s protiprúdom, fínskej sauny a parného kúpeľa. Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí, pobyt je možné predĺžiť. Deň nástupu: nedeľa. 
Akcie: 7. noc: ubytovanie zdarma, povinný doplatok za all inclusive light € 33,00 / osoba / noc.

8/ Komplexný liečebný pobyt Ordinácia v zelenej záhrade - ubytovanie s polpenziou, Vstupná a výstupná lekárska prehliadka, záverečná lekárska správa. Liečebný program: 4 liečebné procedúry v priemere na 1 pracovný deň / 20 procedúr za týždeň, presný program zostavuje lekár na základe zdravotného stavu hosťa výberom z nasledovných: balneoterapia (liečivý zdroj): termálny minerálny kúpeľ, kineziterapia: individuálny liečebný telocvik, skupinová kineziterapia, skupinová hydrokineziterapia, nordic walking, vodoliečba: perličkový kúpeľ s prísadou, šlapací kúpeľ, škótske streky, mechanoterapia: klasická masáž, podvodná masáž, reflexná masáž, manuálna lymfodrenáž reflexná masáž chodidla, kraniosakrálna osteopatia, Dorn metóda Breuss masáž, bankovanie, elektroliečba: interferenčné prúdy, diadynamické prúdy, ultrazvuk, TENS, termoterapia: rašelinový zábal, parafínový zábal, ostatné procedúry: plynové uhličité insufflácie, laser, oxygenoterapia. Počas pobytu je neobmedzený vstup do hotelového bazéna s protiprúdom, fínskej sauny a parného kúpeľa. Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, pobyt je možné predĺžiť. Deň nástupu: nedeľa.
Akcie: 
14 = 13: pri pobyte na 14 nocí posledná noc ubytovanie a polpenzia zdarma 
21 = 19: pri pobyte na 21 nocí posledné 2 noci ubytovanie a polpenzia zdarma 

9/ Carpe Diem - ubytovanie s polpenziou na 1 noc, voľný vstup do fínskej sauny a parného kúpeľa, voľný vstup do krytého bazéna s protiprúdom, kúpací plášť počas pobytu, tanečné večery so živou hudbou počas víkendu, Wi-Fi pripojenie na internet v priestoroch lobby, v kaviarni a reštaurácií, parkovanie. Minimálna dĺžka pobytu 4 noci.  Odporúčaný deň nástupu: nedeľa a pondelok.
Akcia: 7. noc ubytovanie zdarma, povinný doplatok za polpenziu 15 €/noc. 

 

HOTEL PARKHOTEL NA BARAČKE **** / Trenčianske Teplice
Termíny/Cenník:
Typ pobytuDopravaStravaCena na os./ deň
Romantický pobyt (min. 2 noci)individuálnapolpenzia142 €
Aktívny senior (min. 4 noci)individuálnapolpenzia44 €
Relax a oddych (min. 4 noci)individuálnapolpenzia37 €
Komplexný kúpeľný pobyt (min. 7 nocí)individuálnapolpenzia52 €
Ochutnávka wellness (min. 2 noci)individuálnapolpenzia52 €
Špeciálne pre dámy (min. 4 noci)individuálnapolpenzia57 €
Aktívny wellness (min. 5 noci)individuálnapolpenzia52 €
Aktívny wellness (min. 4 noci)individuálnapolpenzia52 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: ubytovanie, polpenziu a príslušné procedúry. Dieťa do 10 rokov ubytovanie na prístelke zdarma, povinný doplatok za polpenziu 15 €/noc. Ceny neplatia pre špeciálne pobyty ako Valentín a Veľká noc.

Povinný doplatok: miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).

Poznámka:

Hotelový animačný program:

  • tanečené večery so živou hudbou počas víkendu

  • ranné rozcvičky s fyzioterapeutom

  • pohybové aktivity vo fitens a v bazéne (podľa aktuálnej ponuky)

  • tématické večery (podľa aktuálnej ponuky)

  • filmové predstavenia a letné kino (podľa aktuálnej ponuky)