HOTEL PATRIA ****/ Štrbské Pleso

HOTEL PATRIA ****/  Štrbské Pleso
Doprava: individuálna
Počet dní: ľubovoľný
Strava: raňajky, polpenzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Hotel nazvaný podľa neďalekého štítu Patria (vlasť), vysokého 2203 m n. m. je situovaný pri brehu vysokohorského Štrbského plesa v závere Mlynickej doliny. Skiarareál Štrbské pleso sa nachádza od hotela približne 700m, centrum Štrbského Plesa 300m.

 

Exkluzívny hotel, považovaný za najkrajší vo Vysokých Tatrách, citlivo zasadený do tatranskej prírody ukrýva pestrú mozaiku nádherných prekvapení. 

 

Ubytovanie: V komfortne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky, v jednolôžkových izbách a apartmánoch s možnosťou 2 prísteliek. Všetky majú vlastné sociálne zariadenie, TV, internet, telefón, trezor, minibar a balkón s nádherným výhľadom na Štrbské pleso.

Stravovanie: Raňajky formou bohatých bufetových stolov.

Vybavenie hotela: Klientom ponúka recepciu, lobby bar, reštauráciu, vinotéku, wifi pripojenie, bowling, biliard, ricochet, stolný tenis, bazén, masáže, fitness centrum, salón krásy, lyžiareň, garáž a parkovisko.

Relax: Klientom je k dispozícii kvalitné Wellness centrum, ktoré ponúka soľný parný kúpeľ, bylinkovú inhaláciu, sanárium, tepidárium, vírivku, masážny bazén, tropický dážď, ľadovú jaskyňu, fínsku saunu, oddychovú miestnosť a mnohé ďalšie atrakcie.

 

Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso patrí medzi najznámejšie slovenské lyžiarske strediská. Nachádza sa vo Vysokých Tatrách, 30 km od mesta Poprad. Z údolnej stanice sa vyveziete až do výšky 1840 m nad morom takmer k Chate na Solisku. K dispozícii sú homologizované a umelo zasnežované zjazdovky, najmodernejšie lanovky a vleky a taktiež upravované bežecké trate. Milovníci snowboardu a adrenalínu môžu navštíviť snowpark na ľavej strane svahu Interski s možnosťou jumpovania s využitím railov a prekážok. Môžete vyskúšať aj snowtubing, snowrafting, paragliding, bungeeruning či bungee jumping z veľkého skokanského mostíka. Snehové podmienky bývajú veľmi dobré od decembra do mája. Po lyžovačke môžete vyskúšať snežné skútre, alebo sa len poprechádzať okolo zamrznutého Štrbského plesa. 

Miestne vzdialenosti
Štrbské Pleso - Poprad: 32 km
Štrbské Pleso - Liptovský Mikuláš: 48 km
Štrbské Pleso - Košice: 146 km
Štrbské Pleso - Bratislava: 319 km

Typy Skipasov: 1 dňový neprenosný skipas: platný pre lyžiarske strediská Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso; 2-6 dňový neprenosný skipas: platný pre strediská Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec.


TERMÍNY A CENY  nájdete - TU

HOTEL PATRIA ****/  Štrbské Pleso
HOTEL PATRIA ****/  Štrbské Pleso
HOTEL PATRIA ****/  Štrbské Pleso
HOTEL PATRIA ****/  Štrbské Pleso
HOTEL PATRIA ****/  Štrbské Pleso
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: Ubytovanie na 1 noc s raňajkami.

Cena nezahŕňa: Kompletné poistenie 2,50 EUR / osoba a deň, pobytovú taxu. Počas Vianočných sviatkov je hosťom účtovaná vianočná večera v cene 45 EUR na dospelú osobu, dieťa do 12 rokov 22,50 EUR, počas Silvestra je hosťom účtovaná silvestrovská párty v cene 100 EUR na osobu.