Hotel SCIATORI *** / Tonale - Ponte di Legno

 Hotel SCIATORI *** / Tonale - Ponte di Legno
Doprava: individuálna
Počet dní: 8
Strava: polpenzia
Cenová kalkulácia zájazdu
V hoteli Sciatori môžete stráviť svoju dovolenku plnú relaxu a zábavy obklopení typickou atmosférou a tradíciou regiónu Trentino. lyžiarská oblasť je vzdialená 300m, ski-bus len 20 m od hotela.
 
V hoteli Sciatori podporujú kontakt s prírodou, a preto Vám odporučia, kam vyraziť na výlety do horských hrebeňov. Hotel poskytuje moderné ubytovanie s dlhoročnou tradíciou.

Tonale a Ponte di Legno sú dve susediace strediská, ktoré sa rozkladajú na severozápadnom okraji oblasti Val di Sole. Spojenie medzi nimi zaisťujú bezplatné skibusy a nedávno postavená gondola. Pri dostatku snehu sa môžete zviezť z Tonale do Ponte di Legno na lyžiach. Oblasť sa môže pochváliť ľadovcom Presena s nadmorskou výškou 3 016 m, ktorý umožňuje celoročné lyžovanie na precízne udržiavanej širokej zjazdovke pravidelného sklonu. Veľmi kvalitné a vždy upravené zjazdovky poskytujú širokú ponuku lyžovania pre úplných začiatočníkov až po pokročilých lyžiarov. V Tonale sa na južnom svahu nachádzajú jednoduchšie zjazdovky, severné svahy sú skôr pre náročnejších lyžiarov. Preslávená je skoro 3 kilometrová čierna zjazdovka Paradiso padajúca z rovnomenného priesmyku do Tonale. V Ponte di Legno sú svahy strmšie, a zjazdovky väčšinou kratšie než v Tonale, ale nájdete tu aj 2,7 km dlhú čiernu zjazdovku.

Vzdialenosť:  bežecká stopa: 2 km, centrum mesta: 50 m, nákupné možnosti: 50 m

Ubytovanie: vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, sat. TV, telefón, niektoré izby majú balkón
Stravovanie: polpenzia - raňajky formou bufetu, večere- 3 chody, 1x týždenne typická večera
Zariadenie: recepcia, výťah, reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť s TV, úschovňa lyží, parkovisko, internet (za poplatok), wellness - sauna, solárium - za poplatok
Športové aktivity a zábava za poplatok:

Skipasy

Skipas Tonale / Ponte di Legno platí pre skiareály Tonale / Ponte di Legno
Skipas Superskirama platí vo všetkých 8 strediskách Skirama Dolomity Adamello Brenta 

Športové aktivity a zábava: nočné lyžovanie, bazén, korčuľovanie, paragliding, požičovňa snežných skútrov

Presná cenová kalkulácia na vyžiadanie.

 Hotel SCIATORI *** / Tonale - Ponte di Legno
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: ubytovanie, polpenziu

Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie