HOTEL BOROVICA **** / Štrbské pleso

HOTEL BOROVICA **** / Štrbské pleso
Doprava: individuálna
Počet dní: 3/ 4/ 5/ 6/ 7
Strava: polpenzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Štrbské Pleso je ako stvorené na relaxáciu, oddych i športovanie. Samostatný areál, kde sa nachádzajú tenisové kurty, trampolíny, detský bazén, s člnmi. Môžete sa rozhodnúť pre turistiku, cykloturistiku, jazdu na koni, paragliding, pre odvážnych skoky zo skokanského mostíka na gumovom lane.
 

Popis hotela: štýlový štvorhviezdičkový wellness hotel Borovica v nádhernom prostredí Vysokých Tatier na Štrbskom Plese je dokonalým spojením oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou. Už pri prvom vstupe do hotela zažijete neobyčajný pocit pokoja, ktorý ešte umocňuje nádherná fontána.
Vybavenie zariadenia/ ďalšie služby: hotelová reštaurácia, lobby bar s exkluzívnou vinotékou, anglický salónik s príjemným posedením pri krbe. Wellness centrum, vírivý bazén na terase hotela s výhľadom na krásnu tatranskú prírodu. Klasické, reflexné, lymfodrenážne, podvodné a mnohé ďalšie masáže. Starostlivosť o vašu pleť zabezpečí kvalitná kozmetika. Deti, ale aj dospelí, majú možnosť športovať na vonkajšej lezeckej stene vysokej 11 m a pre najmladších hostí je pripravená detská herňa. Parkovanie monitorované kamerovým systémom zdarma.
Ubytovanie: 2-lôžkové izby kategórie Clasic vybavené samostatnou kúpeľňou s vaňou, WC, SAT TV, minibar, trezor, pripojenie na internet, telefón s priamou voľbou, balkón.
Izby kategórie Lux: 2-lôžkové s možnosťou 2 prísteliek, vybavené samostatnou kúpeľňou s vaňou, WC, SAT TV, minibar, trezor, pripojenie na internet, telefón s priamou voľbou, balkón, niektoré s krbom.
Apartmán Prémium: 2 lôžkový apartmán, spálňa, obývačka s rozkladacím gaučom (možnosť 2 prísteliek), balkón, kúpeľňa s vaňou, WC, SAT TV, minibar, trezor, príp. Rodinný apartmán s 2 spálňami a obývačkou (cena na vyžiadanie). Možnosť priviesť psa za poplatok 17 €/deň. Detská postieľka zdarma.

Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov. Obedy a večere výber z menu


PONÚKANÝ POBYT:
Wellness pobyt – ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness (plavecký bazén 20 m, detský bazén, jakuzzi, fínska sauna, turecká sauna, infra kabína, 2 parné sauny, Kneippov kúpeľ, tepidárium, relax bar, fitnes). Pobyt na minimálne 2 noci.

Termíny/Cenník:
Typ izby DopravaPočet nocíStravaCena na os./nocDeti do 15 r.
Dvojlôžková izba s prístelkouindividuálna4-6polpenzia58 €24 €
Dvojlôžková izba s prístelkouindividuálna2-3polpenzia60 €24 €
Dvojlôžková izba s prístelkou (de luxe) - Ochutnávka wellnessindividuálna4-6polpenzia70 €24 €
Dvojlôžková izba s prístelkou (de luxe) - Ochutnávka wellnessindividuálna2-3polpenzia72 €24 €
Dvojlôžková izbaindividuálna4-6polpenzia58 €
Dvojlôžková izbaindividuálna2-3polpenzia60 €
Dvojlôžková izba - Ochutnávka wellnessindividuálna2-3polpnezia58 €
Dvojlôžková izba - Ochutnávka wellnessindividuálna4-6polpnezia60 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: ubytovanie s polpenziou na 1 noc (platí len pri ubytovaní na min.2 noci, pri ubytovaní na 1 noc sú v cene iba raňajky), vstup do wellness, parkovanie, internet. Deti do 5 rokov bez nároku na služby zdarma.

Povinné doplatky: Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).