Il Gabbiano**** / Palinuro

Il Gabbiano**** / Palinuro
Doprava: individuálna
Počet dní:
Strava: polpenzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Hotel Il Gabbiano nachádzajúci sa priamo na pláži v centre mestečka Palinura.

 

Hotel je vyhľadávaný pre svoju ideálnu polohu so svojím priamym vstupom na pláž a zároveň je umiestnený v centre mestečka Palinuro. Hotel je obklopený radom typických talianskych obchodíkov, kaviarní a cukrární. Táto oblasť je známa nádhernou farbou mora, členitým pobrežím, prírodnými jaskyne a miestami vhodnými na potápanie. Malý lodný prístav a pešia promenáda v centre mestečka, spoločne lákajú k večerným prechádzkam.


Pláž: priamo na pláži, čiastočne piešočnatá a čiastočne kamenistá.

Ubytovanie: hotel je vystavaný terasovito na svahu nad morom hneď pri pláži. Vďaka svojej polohe ponúka nádherný výhľad na more a celý záliv. Hotelové izby sú štandardne vybavené, sú dvojlôžkové s možnosťou 3 a 4 lôžka a majú k dispozícii: TV, klimatizáciu, malú chladničku, vlastné sociálne zariadenie, fén, balkón alebo okno.

Stravovanie: polpenzia alebo plná penzia. Raňajky kontinentálne, formou bufetu. Obed a večera servírované zložené z dvoch chodov, príloh a ovocie. Pitie nie je zahrnuté v cene.

Vybavenie: recepcia, výťah (z poschodia až na pláž), reštaurácia, dva jedálenské sály, bar, bazén, pláž s plážovým servisom (slnečník +1 ležadlo +1 rozkladacie kreslo na izbu), nestrážené parkovisko, Wi-Fi.

 

Il Gabbiano**** / Palinuro
Il Gabbiano**** / Palinuro
Il Gabbiano**** / Palinuro
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: ubytovanie s polpenziou, využívanie súrkomnej pláže s plážovým servisom, bazén, klimatizácia, parkovisko. 

Cena nezahŕňa: príplatok za využívanie jednolôžkovej izby obsadenej jednou osobou 20 €/deň, nie je k dispozícii v období C-D.

Detská postielka je zadarmo, zľava na 3. a 4. lôžko: dospelý 20 %, deti 0-12 rokov na 3. lôžku v izbe s rodičmi sú zadarmo a druhé dieťa od 0-12 rokov na 4.lôžku zľava 50 %, zľava 7=6 a 14=12. Zľava pre novomanželov 10 % z ceny. Zľavy sa nekombinujú dohromady. Zvieratá nie sú povolené.