JAZYKOVÉ POBYTY NA MALTE

JAZYKOVÉ POBYTY NA MALTE
Doprava: individuálna
Počet dní:
Strava: bez stravy
Cenová kalkulácia zájazdu

Jazyková škola na Malte reprezentuje kompetentnosť, kvalitu a desiatky rokov skúseností. Študenti môžu získať znalosti angličtiny pre účely bežnej komunikácie, pre kariérny rast alebo ako prípravu na štúdium na vysokej škole. 

Jazyková škola ponúka priateľské prostredie na ostrove s bohatou históriou a ideálne prostredie pre vodné športy či prímorskú rekreáciu, spolu s rušným nočným životom. Takto sa nemusíte vzdať výhod letnej dovolenky a môžete ju spojiť s rozvojom svojich jazykových schopností v spoločnosti ľudí z celého sveta. Stredomorská Malta je destinácia, ktorú je ťažké poraziť.

 

ŠKOLA

Jazyková škola bola založená v roku 1968 vo Švajčiarsku a v súčasnosti má viac ako 300 jazykových centier po celom svete. Ak ste raz začali so štúdiom na jazykovej škole na Malte, môžete v ňom pokračovať v ktoromkoľvek inom centre na svete.

Škola je situovaná v centre Sliemy /blízko hlavného mesta Valletta/, ktorá je populárnym letoviskom s množstvom obchodov, reštaurácií a dlhou promenádou využívanou bežcami a korčuliarmi od skorého rána až do večera.

Všetci vyučujúci sú kvalifikovaní na výučbu angličtiny ako cudzieho jazyka, metodika je založená na výučbe prostredníctvom anglického jazyka a podnecuje študentov komunikovať v angličtine už od prvého dňa. Tím zamestnancov a pedagógov zaisťuje čo najvhodnejšie prostredie pre získanie vedomostí z angličtiny a pre čo najbohatšie voľno-časové a spoločenské vyžitie. Ponúka širokú škálu exkurzií a aktivít - hlavné mesto Valletta, ochutnávky vína, okružné plavby, kino, vodné parky, potápanie, golf a tenis.

VÝUČBA

Škola pozostáva zo 44 klimatizovaných tried, ktoré sa líšia veľkosťou - vhodné pre 6 až 15 študentov. Ďalej je k dispozícii špeciálna audiovizuálna miestnosť vhodná na prezentácie, prednášky a je vybavená televízorom, videoprehrávačom, DVD prehrávačom a stereom. Študentom je k dispozícii knižnica, WiFi pripojenie na internet a taktiež internetová kaviareň hneď vedľa vchodu do školy.
Študenti sú zaradení do jednotlivých úrovní - začiatočníci až pokročilí - na základe vstupného testu. Nástup do kurzu je možný každý pondelok a jeho minimálna dĺžka trvá 2 týždne. Intenzívny prázdninový kurz zahŕňa 20 alebo 30 lekcií týždenne a Kombinovaný prázdninový kurz ponúka 20 lekcií v skupine a 10 súkromných hodín za týždeň.

Môžete si vybrať aj kurzy špecializované na prípravu na jazykové skúšky - IELTS alebo Cambridge /6 - 12 týždňové kurzy/, alebo individuálne kurzy v ľubovoľnom rozsahu. Ďalšou zaujímavou ponukou sú kurzy zamerané na obchodnú angličtinu. Potreba komunikácie v angličtine v súčasnom svete obchodu sa neustále zvyšuje. Kurzy obchodnej angličtiny na Malte vám prinesú schopnosti a sebavedomie, ktoré potrebujete vo svojej profesii. Sú dostupné od začiatočníkov po pokročilých, výučba prebieha v skupinách s max. 6 študentmi, a to buď 20 alebo 30 lekcií za týždeň.

DOPRAVA: Individuálna. Na vyžiadanie Vám radi zabezpečíme letenky.
UBYTOVANIE: Škola ponúka rôzne druhy ubytovania, z ktorých si môžete vybrať pri rezervácii pobytu: hostiteľské rodiny, hotely, apartmány, penzióny, ubytovne, hostely. Veľa študentov si vyberá práve ubytovanie v rodine, pretože Malťania sú starostliví a priateľskí. Hostiteľské rodiny sú znamenitou cestou, ako sa dozvedieť viac o ostrove a ľuďoch, nájsť si nových priateľov a precvičiť si angličtinu. Vo väčšine rodín sú ubytovaní až 4 študenti, všetky rodiny sú starostlivo vyberané a sú lokalizované neďaleko školy.

 

Vzhľadom k početnej klientele z celého sveta je cieľom školy vytvoriť priateľské medzinárodné prostredie, ktoré priaznivo vplýva na výučbu jazyka. Dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitných služieb a príjemné dovolenkové prostredie Malty vám zaručí nezabudnuteľné zážitky.

JAZYKOVÉ POBYTY NA MALTE
JAZYKOVÉ POBYTY NA MALTE
JAZYKOVÉ POBYTY NA MALTE
Termíny/Cenník:
Štandardná sezóna*Hlavná sezóna**
Štandardný prázdninový kurz / 20 hodín
2 - týždňový kurz   790 €1 030 €
3 - týždňový kurz1 150 €1 510 €
4 - týždňový kurz1 510 €1 980 €
5 - týždňový kurz1 870 €2 460 €
Intenzívny prázdninový kurz / 30 hodín
2 - týždňový kurz   900 €1 140 €
3 - týždňový kurz1 310 €1 670 €
4 - týždňový kurz1 720 €2 200 €
5 - týždňový kurz2 140 €2 730 €
Hĺbkový prázdninový kurz / 20+10 hodín
2 - týždňový kurz1 340 €1 580 €
3 - týždňový kurz1 980 €2 330 €
4 - týždňový kurz2 610 €3 090 €
5 - týždňový kurz3 250 €3 840 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

* Štandardná sezóna: 01.01. - 07. 06., 09.09. - 31.12.

** Hlavná sezóna: 08.06. - 08.09.

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie v dvojposteľových izbách s polpenziou v hostiteľských rodinách
  • 20/30 lekcií za týždeň v skupine alebo 20 hodín v skupine a 10 hodín individuálne
  • zápisné
  • učebné texty
  • certifikát o ukončení kurzu
  • WIFI pripojenie v škole  

Cena nezahŕňa: dopravu (možné zabezpečiť letenky), stravovanie, poistenie

V prípade záujmu je možné zabezpečiť ubytovanie rôznych kategórií. Ceny na vyžiadanie.


Uvedené ceny kurzov sú platné pre osoby nad 18 rokov.