Kúpele Sliač - Veľkonočný pobyt

Kúpele Sliač -  Veľkonočný pobyt
Doprava: individuálna
Počet dní:
Cenová kalkulácia zájazdu

Trápia Vás zdravotné problémy, alebo si len chcete oddýchnuť od každodenného stresu? Kúpele Sliač majú pre Vás riešenie - kúpeľné pobyty, ktoré spájajú oddych s liečením.

 

Už viete ako strávite veľkonočné sviatky?

Strávte ich v Kúpeľoch Sliač v rámci Veľkonočného pobytu !

Užite si krásne prostredie Kúpeľov Sliač, tradične skvelé procedúry a bohatý kultúrny program.


Kúpele Sliač sa nachádzajú 15 km od Banskej Bystrice a 7 km od Zvolena v peknom prírodnom prostredí medzi Slovenským Rudohorím a Kremnickými vrchmi. Poskytujú viac ako 50 liečebných procedúr. Ako základná procedúra sa využíva tzv. uhličitá terapia, ktorá je založená na prirodzenom vstrebávaní oxidu uhličitého z vody, alebo okolitého plynu kožou. Vplyvom tejto terapie krv viaže na seba väčšie množstvo kyslíka a zásobuje ním aj okrajové bunky tela a núti ho k ozdravovaniu. Na uhličitú terapiu sa využíva len prírodný žriedlový plyn s unikátnym zložením, alebo minerálnu vodu. Základom terapie sú - vodné uhličité kúpele, - plynové uhličité kúpele – lokálne a celkové a plynové injekcie.


Kúpele Sliač sú miestom kde máte možnosť využiť široké spektrum služieb. Okrem tradičných liečebných procedúr, ktoré sú svojou kvalitou a priaznivým účinkom všeobecne známe, si môžete dopriať aj psychickú regeneráciu. K dispozícií je vám veľké množstvo relaxačných procedúr a v neposlednom rade aj rozsiahly lesopark a okolitá nádherná príroda, ktorá pôsobí priam ako balzam na dušu. Príďte sa presvedčiť na vlastnej koži, že Kúpele Sliač sú naozaj „Kúpele Vášho srdca“.


Komplex kúpeľov obsahuje kaviareň, 3 jedálne, divadlo s kapacitou 350 osôb, spoločenskú dvoranu s barom, lôžkovú časť, strážené parkovisko za poplatok (1,50 €). Dnes je komplex Palace vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku a zachoval si v areáli kúpeľov dominantné postavenie. V areáli kúpeľov sa nachádzajú aj dva kúpeľné domy, termálne kúpalisko (bazén, cez ktorý neustále preteká voda priamo z Kúpeľného prameňa s teplotou 30 stup. C), tenisové volejbalové a bedmintonové kurty a anglický park voľne prechádzajúci do lesoparku. 

 

Štandard izba
Štandard izba
Štandard izba
Kúpele Sliač -  Veľkonočný pobyt
Soľná jaskyňa
Park
vonkajší areál
Kaviareň
Sedací bazén uhličitý
Kúpele Sliač -  Veľkonočný pobyt
Spoločenská dvorana