La Bonita*** / Paestum

La Bonita*** / Paestum
Doprava: individuálna
Počet dní:
Strava: polpenzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Hotel je umiestnený v kľudnej časti Paesta len 100m od pláže. Patrí do zóny Laura vyhľadávanej pre typické reštaurácie, pizzerie, obchodíky. 

 

Pláž: 100 m, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora.

Ubytovanie: dvojposchodový hotel, ktorý disponuje 30 moderne a elegantne vybavenými izbami. Izby sú dvojlôžkové s manželským lôžkom alebo trojlôžkové s manželským lôžkom a posteľou alebo štvorlôžkové s manželským lôžkom a poschodovou posteľou pre dve osoby. V každej izbe je: klimatizácia, telefón, TV, malá chladnička s barom, trezor, fén, soc. zariadenie.

Stravovanie: raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky kontinentálne formou bufetu. Obed a večere servírované, výber z menu, prvý a druhý chod, prílohy, ovocie. Nápoje nie sú v cene.

Vybavenie: recepcia, reštaurácia, wi-fi area, parkovisko pri hoteli uzavreté, nestrážené, detský kút, súkromná pláž s plážovým servisom za poplatok (1slnečník + 2 plážové kreslá na izbu).

La Bonita*** / Paestum
La Bonita*** / Paestum
La Bonita*** / Paestum
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s polpenziou, centrálna klimatizácia. 

Deti 0-3 rokov na lôžku s rodičmi zadarmo, platia 4 € na deň za stravu. Deti 3-12 rokov na 3. a 4. lôžku zľava 30 % z ceny a dospelí na 3. a 4. lôžku zľava 10 % z ceny. 2-lôžková izba obsadená jednou osobou - príplatok 15 €/deň. Parkovisko: vo vnútri hotela, nestrážené. Pláž s plážovým servisom za príplatok. Zvieratá nie sú povolené.