Le Palme**** / Paestum

Le Palme**** / Paestum
Doprava: individuálna
Počet dní:
Strava: polpenzia, plná penzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Hotel sa nachádza v príjemnej a pokojnej časti Paesta.

 

Prechádzkou cez háj urastených pínií sa dostanete k súkromnej pláži hotela, vybavenej plážovým servisom, barom a snack-barom. Neďaleko od hotela sa nachádza zóna Laura, kde je umiestnená prevažná časť obchodov, barov a pizzerií. Archeologický areál je od hotela vzdialený 2,5 km.

 

Pláž: 150 m, súkromná, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora.

Ubytovanie: hotelové izby sú cenovo rozdelené na izby štandard a izby superior. Všetky dvojlôžkové izby majú k dispozícii: farebný televízor so satelitom, priamy telefón, klimatizáciu (iba v júli a auguste od 12:00 - 23:00 hod), vlastné sociálne zariadenie, fén, balkón.

IZBY SUPERIOR: sú veľmi luxusne a elegantne vybavené.

Stravovanie: polpenzia alebo plná penzia. Raňajky kontinentálne, formou bufetu. Obed a večera servírované zložené z dvoch chodov, príloh a ovocie. Pitie nie je zahrnuté v cene.

Vybavenie: recepcia, klimatizovaná reštaurácia, dve jedálenské sály, bar, bazén s vonkajším barom, tenisové kurty, detský kútik, pláž s plážovým servisom (slnečník +1 ležadlo +1 rozkladacie kreslo na izbu), animačný program (júl a august), nestrážené parkovisko, garáž za poplatok na vyžiadanie.

 

Le Palme**** / Paestum
Le Palme**** / Paestum
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: ubytovanie v izbe s polpenziou, súkromná pláž s plážovým servisom, bazén, klimatizácia v júli a auguste, animačný program v júli a auguste, parkovisko pred hotelom, Wi-fi.

Cena nezahŕňa: príplatok za plnú penziu 15 €/osoba/deň, využitie garáže 10 €/deň vo všetkých obdobiach na vyžiadanie. detská postielka v období A zdarma a 15 € za deň (0-3 rokov bez stravy) v období B-C-D, tenisové kurty 10 €/za hodinu. Zľava za 3. a 4.lôžko: dospelí 30%, deti do 5 rokov zdarma, od 6-12 rokov zľava 50%. Zľava v období A-B: 7=6.