Londýn po stopách Harryho Pottera - letecky

Londýn po stopách Harryho Pottera - letecky
Doprava: letecká
Odchod: Bratislava
Počet dní: 4
Strava: raňajky
Cenová kalkulácia zájazdu

4-dňový letecký poznávací zájazd, odlet z Bratislavy, raňajky, sprievodca

 

Program zájazdu:

1. deň: Odlet z Bratislavy do LONDÝNA. Spoločný transfer do hotela. Návšteva kráľovskej pevnosti TOWER a presun do tržnice LEADENHALL MARKET s budovou, ktorá bola inšpiráciou pre vytvorenie vstupu do Deravého kotlíka. Pokračovanie v prehliadke katedrály Sv. Pavla a mosta MILLENIUM BRIDGE, ktorý bol zničený vo filme Polovičný Princ. Presun do centra mesta, prehliadka a voľný program. Ubytovanie. Nocľah

2. deň: Po raňajkách presun do WARNER BROS ŠTÚDIÍ HARRY POTTERA na kraji Londýna v časti Leavesden, kde sa nachádza väčšina rekvizít, ktoré boli použité vo filmovom spracovaní série o najslávnejšom čarodejníkovi na svete. Objavte magický svet Harry Pottera. Postupne sa môžete prejsť pracovňou Albusa Dumbledorea, učebňou na hodiny elixírov, hlavnou halou, ale aj exteriérovými priestormi. Dostanete sa teda i do Šikmej uličky alebo na Privátnu ulicu, kde Harry vyrastal u svojho strýka Vernona. V štúdiách nájdete rozličné atrakcie, výstavy, kino, obchody so suvenírmi, reštaurácie atď. Presun späť do centra Londýna - pokračovanie v prehliadke mesta. Nocľah.

3. deň: Pokračovanie v prehliadke na juh od rieky Temže: atrakcia Londýna LONDON EYE, Parlament, Westministerské Opátstvo, Big Ben, jeden z najslávnejších mostov sveta TOWER BRIDGE, pevnosť Tower of London, Shakespeare Globe Theatre, galéria Tate Modern. Nocľah. 

4. deň: Raňajky. Návšteva múzea voskových figurín MADAM TUSSAUDS alebo individuálne voľno na nákupy. Prehliadka železničnej stanice KING´S CROSS, kde z nástupišťa Deväť a trištvrte odchádzajú mladí čarodejníci do Rokfortskej strednej školy čarodejníckej. Spoločný transfer na letisko. Odlet do Bratislavy. 


Zľava za včasný nákup:

7% na zájazdy s odchodom po 01.05.2019 pri zakúpení zájazdu do 31.01.2019
5% na zájazdy s odchodom po 01.06.2019 pri zakúpení zájazdu do 31.03.2019
3% na zájazdy s odchodom po 01.06.2019 pri zakúpení zájazdu do 30.04.2019

Zľava sa vzťahuje na základnú cenu zájazdu. Bude odrátaná zo základnej ceny. 

 

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr mesiac pred uskutočnením zájazdu.

Termíny/Cenník:
Termín DopravaStravovanieCena / os.
27.08. - 30.08.2019leteckáraňajky449 € + poplatky
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: letecká doprava, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, transfery letisko - hotel - letisko, 3x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 3x raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z.

Cena nezahŕňa: 

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky cca 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

- poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8 EUR/pobyt, vstupenka do Warner Bros štúdií Harry Pottera dospelá osoba 49 EUR, deti (5 až 15 rokov) 39 EUR, múzeum voskových figurín Madam Tussauds 30 EUR, katedrála sv. Pavla 18,50 GBP, Tower of London 24,80 GBP, Tower Bridge 9 GBP, Londýn - celodenný lístok vlak/metro 9 GBP

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 90 EUR

Upozornenie: v prípade záujmu je potrebné cenu lístka do Warner Bros štúdií uhradiť s cenou zájazdu