Medžugorie s kúpaním na Makarskej riviére

Medžugorie s kúpaním na Makarskej riviére
Doprava: autobusová
Odchod: Bratislava
Počet dní: 8
Strava: bez stravy
Strava: obed za príplatok
Cenová kalkulácia zájazdu

8-dňový autobusový pútnický zájazd, duchovný doprovod, 2 x kúpanie na Makarskej riviére 

 

Program zájazdu: 

1. deň: Odchod  z Bratislavy o 18.00 hod. Nočná jazda cez Maďarsko a Chorvátsko.

2. deň: Ráno príchod na Makarskú riviéru, návšteva pútnického miesta Vepric, následne celodenné kúpanie v mori. V podvečer príchod do Medžugoria, ubytovanie. Účasť na večernom programe so spoločnou modlitbou sv. ruženca, účasť na svätej omši.

3. - 6. deň: Pobyt na pútnickom mieste, návšteva prvého miesta zjavenia Podbrdo, spoločná krížová cesta na Križevac, návšteva Cenacola – komunity závislých a iné. Večer účasť na svätej omši, sv. ruženci a spoločných modlitbách.

7. deň Ráno účasť na svätej omši, odchod na Makarskú riviéru, kúpanie v mori. V podvečerných hodinách odchod domov. Nočná jazda.

8. deň: Príchod domov v ranných hodinách.

CK si vyhradzuje právo na zmenu programu podľa okolností.

 

Večerný program v Medžugorí
Súčasťou a podstatou Medžugoria je každodenný večerný program, ktorý v letnom období začína o 18:00 modlitbou dvoch ružencov a následne svätou omšou. Svätá omša je prekladaná do slovenského jazyka. Preklad si môžete naladiť v okolí kostola na frekvencii 102.6 MHz. Príspevok na preklad je 2 eurá za pobyt a odovzdáva sa na informáciach pri kostole. Po svätej omši sa modlí tretí ruženec okrem štvrtka a piatka, kedy následuje hodinová adorácia a klaňanie sa krížu. Adoráica sa pravidelne koná aj v utorok a sobotu o 22:00.
V zimnom období sa všetko posúva o hodinu skôr, teda začiatok programu je o 17:00 a adorácie o 21:00 hodine.

 

Odchod: z Bratislavy od Domu Istropolis o 18.00 hod 

Termíny/Cenník:
TermínDopravaStravaCena / os.
07.09. - 14.09.2019autobusovábez stravy175 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa:  klimatizovaným autobusom značky Mercedes s možnosťou zakúpenia studených a teplých nápojov v autobuse, 5x penzión blízko centra – izby 2-3 posteľové so soc. zariadením, klimatizácia,  účasť kňaza na tejto púti a zástupcu cestovnej kancelárie, zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č.281/2001 Z.z
Cena nezahŕňa: možnosť kompletného obeda v cene 8 € / osoba/ na deň alebo raňajky 3-4€/ osoba/ deň -  nie je v cene zájazdu (platba na mieste), Možnosť doobjednať komplexné cestovné poistenie 2,00 € osobu /deň = na 8 dní 16,00 € /osobu