Mníchov - Oktoberfest

Mníchov - Oktoberfest
Doprava: autobusová
Počet dní: 3
Strava: bez stravy
Cenová kalkulácia zájazdu

3-dňový autobusový tematický zájazd, odchod z Banskej Bystrice, bez stravy

 

Mníchov Oktoberfest“ – 185. ročník SLÁVNOSTI PIVA. Jedno z a najpopulárnejších tradičných svetových podujatí. Veľká ľudová zábava s pestrými historickými i súčasnými ľudovými krojmi v 14 veľkokapacitných pivárňach či priamo na ulici, dychové a ľudové hudobné skupiny, no najmä obrovské „krígle“ obľúbeného bavorského piva. Aj všetkým týmto žije metropola Bavorska Mníchov, počas slávností piva 22.09. - 07.10.2018.

 

Program:


1.deň: Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách, cesta nonstop cez Rakúsko a SRN.

2.deň: Príchod do bavorskej metropoly MNÍCHOVA v ranných hodinách, krátky okruh po Olympiahalle (park a Olympijský areál z r. 1972), presun autobusom do centra mesta. Počas pešej prehliadky uvidíte Karlovo námestie, Justičný palác, kostol sv. Michala, dóm Panny Márie, Frauenkirche, radnicu s orlojom, Marienplatz. Popoludní účasť na slávnostiach piva "OKTOBERFEST“. Odchod v neskorších večerných hodinách, cca 21.30 hod., cesta nonstop na Slovensko. Možnosť individuálnej návštevy BMW Museum a BMW Welt.

3.deň: Príchod na Slovensko v ranných a dopoludňajších hodinách.

Termíny/Cenník:
TermínDopravaStravaCena / os.
28.09. - 30.09.2018autobusovábez stravy74 €
05.10. - 07.10.2018autobusovábez stravy74 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:


Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom Mercedes/Man, sprievodcu, poistenie Union proti  úpadku CK.

 

Cena nezahŕňa:
Možné príplatky: komplexné cestovné poistenie UNION 2,00 EUR Sk/os/deň.

Informácie: „krígeľ“ piva cca 10 EUR na Oktoberfeste. Vstup do BMW Museum 9 EUR dospelá osoba, 7 EUR študenti, skupiny zľavy.


Poznámka: V prípade záujmu kolektívu v ponuke aj 4-dňový zájazd s 1 ubytovaním v okolí Mníchova, je potrebné žiadať cca 10 mesiacov vopred!!!