Morava

Lednice
Doprava: autobusová
Odchod: Bratislava, Žilina, Banská Bystrica
Počet dní: 3
Strava: raňajky
Cenová kalkulácia zájazdu

3-dňový autobusový poznávací zájazd s odchodom z Bratislavy (z ostatných miest za príplatok), raňajky

 

Lednice - Valtice - Priepasť Macocha - Slavkov u Brna - Brno - Znojmo - Mikulov

 

Program zájazdu:
 

1. deň: odchod zo SR v ranných hodinách do Lednicko – valtického areálu (UNESCO). Prehliadka sídla Lichtensteinovcov – zámok Lednice, obklopený francúzskou záhradou a rozľahlým parkom. V poobedných hodinách presun do Valtíc – prehliadka barokového zámku s kaplnkou a kostolom Nanebovzatia Panny Márie, ochutnávka miestnych vín v priestoroch zámockých pivníc. Večer ubytovanie v hoteli.   

2. deň: raňajky, presun do Moravského krasu patriaceho medzi najvýznamnejšie krasové oblasti v strednej Európe. Prehliadka komplexu Punkevních jaskýň, ktoré sú súčasťou najdlhšieho jaskynného systému v ČR. Možnosť plavby na loďkách podzemnou riečkou Punkvou spájajúcou jaskyne s legendami opradenou priepasťou Macocha. Výstup lanovkou k hornému okraju 138 m hlbokej priepasti, pohľad do jej hlbín z vyhliadkových mostíkov. Presun do mestečka Slavkov u Brna - prehliadka barokového zámku. Návšteva Brna, ktorého dominantou je hrad Špilberg týčiaci sa nad mestom, prehliadka centra mesta - chrám sv. Petra a Pavla s románsko-gotickou kryptou, Stará radnica, Brnenský orloj, návšteva unikátnej kostnice kostola sv. Jakuba. Večer ubytovanie v hoteli. 

3. deň: raňajky, návšteva Znojma - mesto s kráľovskou povesťou vypínajúce sa nad riekou Dyje. Prehliadka historického centra, Znojemského hradu, rotundy Panny Márie a sv. Kataríny. Znojemské podzemie - prechádzka labyrintom chodieb a pivníc tiahnucich sa popod domy a ulice centra – najväčší systém podzemných chodieb v Čechách. Poobede presun do vinohradmi obklopeného mestečka Mikulov, ktorého dominantou je barokový zámok s najrozsiahlejšou tuzemskou expozíciou vinárstva a vinohradníctva, stojaci na skalnatom útese. Prechádzka po historickom centre - Sgrafitový dom U rytierov, Dietrichsteinská hrobka v bývalom kostole Sv. Anny na hlavnom námestí, individuálne voľno. V podvečerných hodinách odchod späť na Slovensko.

 

Nástupné miesta:

NR, TT, BA bez príplatkov,

NZ, KN, TO, PN, PE - 10 EUR,

TN, ZH, PD, DUB, NM - 13 EUR,

BB, ZV, PB, ZA, MT - 15 EUR.

 

ZĽAVY:

First minute zľava - 13% (zľava bude odrátaná z uvedenej ceny zájazdu) - platí do 1.4.2019

+ 3% zľava pri úhrade celej ceny zájazdu jednou spátkou 

+ 2% zľava pre seniórov 

+ 2% zľava pre mladomanželov do  1 r.  po sobáši

 

Pri kúpe zájazdu do 1.4.2019 postačí záloha 20%. Doplatok 50% sa vyžaduje do 1.5.2019,  najneskôr však 45 dní pred nástupom na zájazd. Doplatok do plnej ceny zájazdu sa vyžaduje uhradiť 30 dní pred nástupom na zájazd.

Lednice
Mikulov
Valtice
Termíny/Cenník:
TermínDopravaStravaCena / os.
17.05. - 19.05.2019autobusová2x raňajky130 €
19.09. - 21.09.2019autobusová2x raňajky 130 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:
Cena zahŕňa: doprava luxusným autokarom, 2x ubytovanie v hoteli s raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov. 
 
Cena nezahŕňa:

Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/ os./noc).

Nepovinné príplatky:

komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň. 

 

Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 55 EUR/2 noci, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 50 EUR.