NEXUS RESORT KARAMBUNAI ***** / Borneo

NEXUS RESORT KARAMBUNAI ***** / Borneo
Doprava: letecká
Odchod: Praha
Počet dní: 10
Strava: raňajky
Cenová kalkulácia zájazdu

Luxusný rezort pre náročných klientov sa nachádza 30 km severovýchodne od Kota Kinabalu a 40 km od medzinárodného letiska, obklopený nádhernou prírodou.

Pláž: dlhá piesočná priamo pred hotelom.

Ubytovanie: ponúka 485 izieb v rôznych kategóriách s výhľadom na Juhočínske more. Izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefón s priamou voľbou, TV, rádiom, trezorom, sušičom na vlasy, minibarom, prístrojom na prípravu kávy a čaju, vlastný,m sociálným zariadením s kúpeľňou alebo sprchou, balkónom či terasou, ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

Stravovanie: raňajky formou bufetu.

Vybavenie: 18 jamkové golfové ihrisko, niekoľko reštaurácií s medzinárodnou aj miestnou kuchyňou, bary, 3 bazény, fitness centrum, jacuzzi, kúpele, kadernícky salón, obchod so suvenírmi, internet, zmenáreň, práčovňa, detský klub, konferenčné sály, 24-hodinový izbový servis, golfové centrum s možnosťou kurzov pod profesionálnymi trénermi, vodné športy (windsurfing, vodné lyže, kajaky, ai), potápanie, tenis, squash, detské ihrisko, masáže, biliard, stolný tenis, trekking do džungle.

 

TERMÍNY A CENY  nájdete - TU

NEXUS RESORT KARAMBUNAI ***** / Borneo