NYÍREGYHÁZA - OCEANÁRIUM a ZOO

NYÍREGYHÁZA - OCEANÁRIUM a ZOO
Doprava: autobusová
Odchod: Košice, Prešov
Počet dní: 1
Strava: bez stravy
Cenová kalkulácia zájazdu

1–dňový autobusový zájazd, odchod z Prešova/ Košíc, bez stravy


V obrovskej zoologickej si na svoje prídu nielen deti, ale aj dospelí milovníci zvierat. Uvidíte tu voľne sa pohybujúce slony, v podmorskom aquáriu spoznáte svet žralokov, rají, korytnačiek a koralov. Oceanárium je súčasťou Zelenej pyramídy, ktorá prezentuje faunu i flóru indonézskej džungle, kde sa prejdete dažďovým pralesom a budete sa cítiť ako v ozajstnej džungli.

 

Program zájazdu:

1. deň: Odchod z Prešova v ranných hodinách. Celodenná návšteva prvého ZOO parku v Maďarsku nachádzajúceho sa v malebnom prostredí očarujúceho lesa Sóstó. Na 30 hektárovom pozemku sa návštevníkovi predstavujú všetky svetové kontinenty. Ten, kto sem vstúpi, si môže prezrieť celú zemeguľu a môže pozorovať život rôznorodých zvierat. Hlavnými atrakciami polárneho sveta sú ľadové medvede, tučniaky či tulenia show a soby. Tropický dom predstavuje svet pralesov. Možno sa tu stretnúť s najmenšími opicami sveta, ako i s najväčším primátom žijúcim v korunách stromom – s orangutanom. V lese opíc sa možno prechádzať medzi voľne sa pohybujúcimi makakmi dlhochvostými. V podmorskom akváriu možnosť obdivovať bohatý podmorský svet plný žralokov, farebných rýb, koralov, obohatený exponátmi hadov a plazov. Návrat na Slovensko.

Plánovaná trasa: Prešov-Košice-Budapešť a späť.

Termíny/Cenník:
Termín DopravaStravaCena na osobu
autobusovábez stravy17 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, služby sprievodcu CK, poistenie CK proti insolventnosti.

 Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie - 2 € os./ deň, vstupy a ďalšie služby mimo programu. 

  • orientačné ceny vstupov do ZOO (cca dospelý 1800Ft/11€, študent cca 1200Ft/7€)

 

Poznámka: Cestovná kancelária si v prípade nutnosti vyhradzuje právo zmeny trasy a poradia programu pri zachovaní obsahu zájazdu.