Pace*** / Paestum

Pace*** / Paestum
Doprava: individuálna
Počet dní:
Strava: polpenzia, plná penzia
Cenová kalkulácia zájazdu

Hotel je umiestnený v kľudnej časti Paesta a je obostretý stredomorskou vegetáciou. Nachádza sa neďaleko zóny Laura vyhľadávané pre svoje typické reštaurácie, pizzerie, obchodíky. Hotel sa nachádza neďaleko piesočnatej pláže.

 

Pláž: 250 m, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora. 

Ubytovanie: dvojposchodový hotel s bazénom je veľmi vkusne a elegantne vybavený. Izby sú dvojlôžkové s manželským lôžkom alebo trojlôžkové s manželským lôžkom a posteľou alebo štvorlôžkové s manželským lôžkom a poschodovou posteľou pre dve osoby. V každej izbe je: klimatizácia, priamy telefón, TV, vlastné sociálne zariadenie, balkón.

Stravovanie: raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky kontinentálne formou bufetu. Obed a večere servírované, prvý a druhý chod, príloha, ovocie, voda. Ostatné nápoje nie sú v cene.

Vybavenie: recepcia, reštaurácia, bazén, detský kútik, vonkajšia terasa s posedením, parkovisko pri hoteli, súkromná pláž s plážovým servisom za poplatok (1slnečník + 2 plážové kreslá na izbu).

 

Centrum: zóna Laura 100m, Capaccio 3km
Železničná stanica: 3 km Capaccio - Paestum
Letisko: Neapol 90km (možný transfer za príplatok)
Zábava a voľný čas: piano bar, Aquapark (10 km, Battipaglia), Pompeje, Vezuv, Capri, Amalfi, Paestum.

Pace*** / Paestum
Pace*** / Paestum
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s polpenziou alebo plnou penziou. 

Deti 0-3 rokov na lôžku s rodičmi zadarmo, platia len za stravu. 2-lôžková izba obsadená jednou osobou v obodbí A-B-C - príplatok 15 €/deň. Parkovisko: pri hotela, nestrážené. Pláž s plážovým servisom za príplatok 5 €/deň - slnečník + 2 plážové kreslá/deň. Príplatok za plnú penziu v období A-B-C 18 €/osoba/deň, v období D 20 €/osoba/deň. Zľava za 3. a 4. lôžko 20%. Zľava 14=12. Zvieratá nie sú povolené.