PARÍŽ - letecky

PARÍŽ - letecky
Doprava: letecká
Odchod: Viedeň
Počet dní: 4
Strava: raňajky
Cenová kalkulácia zájazdu

4-dňový letecký poznávací zájazd, odlet z Viedne, raňajky

 

Program:


1. deň – prílet do Paríža, presun do hotela, popoludní prehliadka pamätihodností v Latinskej štvrti: univerzita Sorbonne, Panthéon, palác Luxembourg, prehliadka katedrály Notre Dame, kaplnky Sainte Chapelle, ubytovanie v hoteli.
2. deň – raňajky, prehliadka pamätihodností: Centre Pompidou, kostol Saint-Eustache – prvá veľká sakrálna renesančná stavba v Paríži, návšteva modernej štvrte La Défense s La Grande Arche – 110 metrov vysoký moderný Veľký víťazný oblúk, známe Champs- Elysées, Víťazný oblúk, Eiffelova veža, kostol sv. Magdalény, prekrásne námestie Place de la Concorde, vyhliadková plavba loďou po Seine, v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.
3. deň – raňajky, presun do Versailles, návšteva kráľovského zámku a rozsiahleho zámockého parku (Grand Trianon, Petit Trianon, Veľký kanál, fontány), popoludní návšteva Montmartre a baziliky Sacre Coeur – jeden zo symbolov mesta, vo večerných hodinách návrat do hotela.
4. deň – raňajky, návšteva Louvru – svetoznáma obrazáreň, Tuilerijských záhrad a v prípade záujmu návšteva Invalidovne s Vojenským múzeom (hrob Napoleona I.), návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Paríža do Viedne.

 

FIRST MINUTE ZĽAVA - 13% (bude odrátaná z uvedenej ceny zájazdu) - PLATÍ DO 1.4.2018
+ 3% zľava pri úhrade celej ceny zájazdu jednou spátkou
+ 2% zľava pre seniorov
+ 2% zľava pre mladomanželov do  1 r.  po sobáši
 
Pri kúpe zájazdu do 1.4.2018 postačí záloha 20%. Doplatok 50% sa vyžaduje do 1.5.2018, nejneskôr však 45 dní pred nástupom na zájazd. Doplatok do plnej ceny zájazdu sa vyžaduje uhradiť 30 dní pred nástupom na zájazd.

PARÍŽ - letecky
PARÍŽ - letecky
PARÍŽ - letecky
Termíny/Cenník:
TermínDopravaStravaDosp. os./zíkl. lôžkoDosp. os./prístelkaDieťa do 15.r./prístelka
25.05. - 28.05.2018autobusová3x raňajky465 € + príplatky455 € + príplatky445 € + príplatky
10.08. - 13.08.2018autobusová3x raňajky465 € + príplatky455 € + príplatky445 € + príplatky
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: 3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň - Paríž - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

 

Cena nezahŕňa:
Povinné príplatky: servisné poplatky 175 EUR/os., doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 40 EUR - platba na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc).

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň.

Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 120 EUR/3 noci.