RESORT BEATRICE *** / Tatranská Lomnica

RESORT BEATRICE *** / Tatranská Lomnica
Doprava: individuálna
Počet dní: ľubovoľný
Strava: bez stravy, raňajky
Cenová kalkulácia zájazdu

Hotel Beatrice sa nachádza v blízkosti centra Tatranskej Lomnice, v centre Národného parku Vysoké Tatry. V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko s najvyššie položenou a zároveň najdlhšou zjazdovkou na Slovensku, ktorá je garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier.

 

V hlavnej budove hosťom k dispozícii recepcia, raňajková miestnosť a detský kútik, pekná záhrada s krbom, detské ihrisko. Priamo v areáli objektu sa nachádza bezplatné a nestrážené parkovisko.

Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v príjemne zariadených apartmánoch. Apartmán typ A pre 4 osoby pozostáva zo spálne, obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby. Apartmán typ B max pre 6 osôb, pozostáva z 2 spálni a obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom pre dve osoby. Apartmán typ C pre max 8 osôb, 4 spálne, obývaciu miestnosť s krbom, 2 kúpeľne, hydromasážna vaňa, vírivka a sauna. Každý apartmán ma samostatnú kúpeľňu so sociálnym zariadením, kuchynský kút s chladničkou a SAT TV.

Stravovanie: Bez stravy, možnosť doobjednať si raňajky.

 

Tatranská Lomnica je jedna z najväčších a najkrajších osád na území Vysokých Tatier. Nachádza sa 6 km východne od Smokovca, pod úpätím Lomnického štítu. Stredisko sa nachádza v krásnej scenérii Vysokých Tatier. Slnečnú lyžovačku si určite užijete v najvyššie položenej a najstrmšej zjazdovke na Lomnickom sedle, ktorej východiskový bod začína v stredisku Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. 11 zjazdoviek rôznej obtiažnosti 1 300 metrové prevýšenie, 6,5 kilometrová carvingová trať so šírkou až 60 metrov poskytuje dokonalé vyžitie aj pre tých najnáročnejších lyžiarov. Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica je vhodné takisto pre začínajúcich lyžiarov, predovšetkým lokality Štart a Buková hora. Pre stredne pokročilých lyžiarov je určený terén Generál a Čučoriedky. Lomnické sedlo svojou atraktivitou priťahuje okrem bežných lyžiarov, freeriderov, milovníkov adrenalínu aj individualistov. S moderným zasnežovacím systémom vám sneh v tomto stredisku rozhodne nebude chýbať. Lanovkou sa môžete vyviezť až na Lomnický štít, jeden z najvyšších štítov v Karpatoch s nadmorskou výškou 2633 m. Prežite pocit jedinečnosti v našich veľhorách. 

Miestne vzdialenosti
Tatranská Lomnica - Kežmarok: 16 km
Tatranská Lomnica - Poprad: 18 km
Tatranská Lomnica - Liptovský Mikuláš: 70 km 

Typy Skipasov: 1 dňový neprenosný skipas: platný pre lyžiarske strediská Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso; 2-6 dňový neprenosný skipas: platný pre strediská Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec.

RESORT BEATRICE *** / Tatranská Lomnica
RESORT BEATRICE *** / Tatranská Lomnica
RESORT BEATRICE *** / Tatranská Lomnica
RESORT BEATRICE *** / Tatranská Lomnica
Termíny/Cenník:
stravado 20.12.201320.12. 2013-7.1.20147.1.-30.3.2014
cena na noccena na noccena na noc
Apartmán typ A - cena pre 2 osobybez stravy 47,00 € 79,00 € 49,00 €
Apartmán typ B - cena pre 3 osobybez stravy 85,00 € 109,00 € 89,00 €
Apartmán typ C - cena pre 4 osobybez stravy 89,00 € 189,00 € 95,00 €
Osoba na prístelkebez stravy 13,00 € 13,00 € 13,00 €
1 dieťa do 12 rokovbez stravyzdarmazdarmazdarma
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: Ubytovanie na 1 noc / štúdio alebo apartmán.

Cena nezahŕňa: Kompletné poistenie 2,50 EUR / osoba a deň, pobytovú taxu 1 EUR dospelá osoba / noc. K cene sa pripočíta jednorazový povinný príplatok za záverečnú upratovanie: Štúdio 12 EUR (pobyt); Apartmán Typ A 17 EUR (pobyt); Apartmán typ B 21 EUR (pobyt); Apartmán typ C 25 EUR (pobyt).