Rio - vodopády Iguacu - Búzios

Rio - vodopády Iguacu - Búzios
Doprava: letecká
Odchod: Viedeň, Praha
Počet dní: 14
Strava: raňajky
Cenová kalkulácia zájazdu

14 - dňový letecký poznávací zájazd, raňajky


Program:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE) Zraz skupiny 2 hodiny pred odletom, odlet do Rio de Janeira.

2. deň RIO DE JANEIRO Prílet do Rio de Janeira. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno na kúpanie na svetoznámej pláži Copacabana. Večer môžete stráviť v niektorej z mnohých reštaurácií alebo na Samba show. Nocľah.

3. – 5. deň POBYT V RIO DE JANEIRO Raňajky. Voľný čas na opaľovanie a kúpanie. Rio de Janeiro je právom považované za jedno z najkrajších miest sveta. Okrem pobytu na pláži, športového, kultúrneho a spoločenského vyžitia sa ponúka široká škála fakultatívnych výletov. Nocľah v Rio de Janeiro.

6. deň RIO DE JANEIRO – FOZ DO IGUACU Raňajky. Transfer na letisko v Rio de Janeiro, odlet do Foz do Iguacu, transfer do hotela, ubytovanie. Nocľah.

7. deň VODOPÁDY IGUACU Raňajky. Prehliadka vodopádov Iguacu z brazílskej strany. Fakultatívna možnosť návštevy p a r a - guajského Cuidad del Este a priehrady Itaipov s ekologickým múzeom. Nocľah v Iguacu.

8. deň VODOPÁDY IGUACU Raňajky. Prehliadka vodopádov Iguacu z argentínskej strany. Fakultatívna možnosť plavby loďou pod vodopády. Večera s folklórom Argentíny, Paraguaja, Brazílie a Mexika. Nocľah vo Foz do Iguacu.

9. deň FOZ DO IGUACU - RIO DE JANEIRO – BÚZIOS Raňajky. Transfer z hotela na letisko vo Foz do Iguacu, odlet do Rio de Janeira. Transfer z letiska v Rio de Janeiro do Búziosu. Nocľah v Búziose.

10. – 12. deň BÚZIOS Raňajky. Pobyt v letovisku, voľno na pobyt na plážach, pri vodných športoch a na fakultatívne výlety. Nocľah v Búziose.

13. deň BÚZIOS - RIO DE JANEIRO Raňajky. Transfer z hotela v Búziose na letisko, odlet do Rio de Janeiro. Odlet do Prahy.

14. deň PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE) Prílet do Prahy na letisko Praha – Ruzyně

Termíny/Cenník:
Termín DopravaStravaCena
27.03. - 09.04.2016leteckáraňajky2589 + poplatky
20.10. - 02.11.2016leteckáraňajky2589 + poplatky
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: 

  • leteckú prepravu Praha – Rio de Janeiro – Foz do Iguacu a späť s medzipristátím (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok)
  • 11x ubytovanie s raňajkami v hoteloch 3*
  • program a všetky transfery podľa itinerára
  • českého sprievodcu (min. 16 osôb)
  • asistenciu partnerskej CK z Brazílie

Cena nezahŕňa: 

  • letiskové taxy 449,- EUR
  • fakultatívne výlety
  • cestovné poistenie ECP 2,70 EUR/os./deň