„Svet Ferrari“ a „Luciana Pavarottiho“ v Modene a Maranelle

„Svet Ferrari“ a „Luciana Pavarottiho“ v Modene a Maranelle
Doprava: autobusová
Odchod: Bratislava, Banská Bystrica
Počet dní: 3
Strava: bez stravy
Cenová kalkulácia zájazdu

3-dňový autobusový tematický zájazd, odchod z Banskej Bystrice, Bratislavy, bez stravy

 

SVET ENZA FERRARIHO A JEHO AUTOMOBILOV. Kto by netúžil vlastniť jedinečný automobil Ferrari? Pre mnohých nesplniteľný sen, pre tých, ktorým je blízka vôňa benzínu možno túžba ocitnúť sa aspoň na chvíľu v centre tejto slávnej automobilky. Ak Vás osloví náš víkendový zájazd, ponúkame Vám príležitosť ocitnúť sa v dome a novom modernom múzeu Enza Ferrariho v Modene a múzeu Ferrari v Maranelle a samozrejme v blízkosti všetkých známych historických aj súčasných značiek.


Program:


1.deň: Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách /Banská Bystrica – Bratislava cca 21.30 hod./, cesta nonstop cez Rakúsko a SRN.

2.deň: Príchod do MARANELLA /18 km južne od Modeny/ v ranných hodinách.9.30 vstup do slávneho MUSEO FERRARI. Napoludnie presun do MODENY, 9-hodinová bezpečnostná prestávka autobusu. Vstup do domu a novootvoreného moderného múzea MUSEO CASA ENZO FERRARI, kde okrem automobilov si môžete pozrieť aj osobné veci a písomnosti zakladateľa slávnej automobilky. Modrný dizajn je dielom architekta Kaplického. Súčasťou múzea je aj obchod so suvenírmi a značkovou konfekciou. Popoludní prehliadka domu - múzea svetoznámeho operného speváka Luciana Pavarottiho, historického centra Modeny - dóm, možný
fakultatívny vstup do Palazzo dei Popo Musei, kde sa nachádza aj galéria rodu Este, kostol rodu Este Sant´Agostino, Palazzo Ducale...osobné voľno. Odchod cca 21.30 hod., cesta nonstop.

3.deň: Príchod na Slovensko v ranných a dopoludňajších hodinách.

Termíny/Cenník:
TermínDopravaStravaCena / os.
25.05. - 27.05.2018autobusovábez stravy92 €
10.08. - 12.08.2018autobusovábez stravy92 €
Cena zahŕňa/nezahŕňa:

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom Mercedes/Man, sprievodcu, poistenie Union proti úpadku CK.

 
Cena nezahŕňa:
Možné príplatky: komplexné cestovné poistenie UNION 2,00 EUR Sk/os/deň

 

Možné vstupy:

Vstup Museo Maranello a Casa Museo Enzo Ferrari: dospelý po  16 EUR, študenti po  14 EUR, deti 6-18 r. po  6 EU v sprievode rodičov. Kombinované vstupné do oboch múzeí: dosp.  26 EUR, študenti  22 EUR, deti do 6-18 r.  10 EUR v sprievode rodičov. Z cien je ešte možná skupinová zľava. Možný audioguide  5 EUR. Palalazzo dei Musei:  4 EUR, mládež do 25 r. zdarma, Múzeum figurín  zdarma, dom-múzeum Luciano Pavarotti  8 EUR, mládež a seniori nad 65 r.  6 EUR, deti do 12 r. zdarma.