Apartmány Slnečnica / Zemplínska Šírava - len v našej ponuke!, viac info ››
Navštívte s nami tie najznámejšie pútnické miesta celého sveta !, viac info ››
Široká ponuka poznávacích zájazdov !, viac info ››
Cestujte s CK MANDORA i za EXOTIKOU !, viac info ››

Dolomiti Superski

Najrozsiahlejší lyžiarsky areál Dolomiti Superski nielen v Taliansku ale aj v celej Európe, patrí k najvyhľadávanejšiemu lyžiarskemu stredisku medzi našimi lyžiarmi. Od západu začína strediskami Val di Fiemme/ Obereggen, na východe končí preslávenou Cortinou d´Ampezzo. V rámci 1 permanentky môžete lyžovať na zjazdovkách s celkovou dĺžkou 1250 km (953 km je umelo zasnežovaných) a využívať 478 lanoviek a vlekov. Snom každého lyžiara je zlyžovanie bieleho kolotoča Sella Ronda, ktorý združuje 4 lyžiarske strediska svetového významu Val Gardena/Alpe di Siusi, Alta Badia, Arabba/Marmolada a Val di Fassa e Carezza. So svojimi 550 kilometrovými zjazdovkami patria prepojené strediska okolo Selly Rondy k lyžiarskej špičke celej Európy.
Dolomiti Superski je celoplošný skipas, ktorý platí vo všetkých strediskách neobmedzene, je platný aj na absolvovanie okruhu Sella Ronda. Okruh je možné absolvovať dookola horského masívu Gruppo del Sella (dĺžka okruhu cca 40 km). Je to najkrajnejšia lyžiarska túra Álp.

LYŽIARSKE STREDISKÁ DOLOMITI SUPERSKI:
*Val di Fassa e Carezza - najnavštevovanejšie lyžiarske stredisko v Dolomitoch, prepojené je so susednou Arabba a Val Gardena. Je súčasťou známeho lyžiarského okruhu Sella Ronda (spolu cez 200 km zjazdoviek).
*Alta Pusteria - malé ale krásne lyžiarske stredisko ponúka svojim návštevníkom perfektné lyžovanie.
*Val di Fiemme/Oberregen - najobľúbenejšie lyžiarske stredisko v Taliansku ponúka lyžiarske terény všetkých náročností.
*San Martino di Castrozza/Passo Rolle ponúka 44 zjazdových tratí s celkovou dĺžkou cez 60 km v prekrásnom prostredí Dolomitov. Umelo zasnežovaných zjazdoviek je viac ako 92% čo je cca 55 km, na lyžovanie je tu 18 lanoviek a 7 vlekov. V stredisku sa nachádza množstvo kaviarní, reštaurácií, obchodov.
*Valle Isarco - lyžiarske stredisko je dobre dostupné z diaľnice medzi Insbruckom a Bolzano. Strediskové mestečko je Bressanone Brixen, nástupom na lyžovačku v troch samostatných areáloch.